هشدار بازرس کل استان قزوین به دستگاه های اجرایی

به گزارش مجله بای بلاگ، بازرس کل استان قزوین به دستگاه هایی که اطلاعات اموال غیرمنقول خود را در سامانه جامع سادا ثبت نکرده اند، هشدار دارد.

هشدار بازرس کل استان قزوین به دستگاه های اجرایی

به گزارش خبرنگاران قزوین، عبدالله آقاعلیخانی، بازرس کل استان قزوین با ارسال نامه ای به دستگاه های اجرایی استان قزوین، به بعضی از اداراتی که اطلاعات ساختمان­ ها، املاک و دارایی غیرمنقول خود را در سامانه جامع سادا تکمیل و ثبت نکرده اند، هشدار داد.

آقاعلیخانی با تأکید بر بند 2 و تبصره مربوطه ماده 29 ضوابط اجرایی بودجه و جزء بند ج تبصره 12 قانون بودجه سال 1400 گفت: پرداخت هرگونه اعتبارات از جمله تعمیرات اساسی و ماشین آلات، هزینه آب و برق از محل درآمد های عمومی و اختصاصی و سایر منابع، برای اموال غیرمنقول ثبت نشده در سامانه سادا ممنوع و در حکم تصرف غیرقانونی است.

وی اضافه کرد: به استناد ماده 11 قانون سازمان بازرسی کل کشور؛ به منظور پیشگیری از وقوع هرگونه تخلف و جرم، مدیران دستگاه های اجرایی استان در راستای انجام وظایف قانونی خود مکلفند تا برای ثبت و تکمیل اطلاعات ساختمان ها و املاک و دارایی غیر منقول در سامانه جامع سادا اقدام و تا زمان تکمیل فرایند ثبت در مهلت قانونی از هرگونه پرداخت و دریافت اعتبارات به این توضیح خودداری نمایند.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7363

به "هشدار بازرس کل استان قزوین به دستگاه های اجرایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار بازرس کل استان قزوین به دستگاه های اجرایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید