واکنش تند بایدن به تیراندازی پلیس آمریکا به شهروند سیاهپوست

به گزارش مجله بای بلاگ، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات امسال ریاست جمهوری آمریکا با انتقاد از شلیک پلیس به یک سیاهپوست، خواستار پایان دادن به نژادپرستی سیستمی در ایالات متحده شد.

واکنش تند بایدن به تیراندازی پلیس آمریکا به شهروند سیاهپوست

به گزارش خبرنگاران، جو بایدن روز جمعه در یادداشت توئیتری خود نوشت: ما نمی توانیم اجازه دهیم جورج فلوید و جیکوب بلک فقط به یک هشتگ دیگری تبدیل شوند.

وی با تاکید بر اینکه اکنون زمان عمل است، اظهار کرد: مدت زمان طولانی برای اصلاح پلیس، اصلاح نژادپرستی سیستمی و ایمن تر کردن جامعه گذشته است.

جورج فلوید و بلک دو سیاهپوستی هستند که به واسطه رفتار پلیس آمریکا جان و سلامتی خود را از دست داده اند. به دنبال قتل فلوید، موج اعتراض سراسری در حمایت از حقوق رنگین پوستان با شعار زندگی سیاهان مهم است به راه افتاد که همچنان ادامه دارد.

در پی شلیک هفت گلوله به پشت جیکوب بلک هم این شخص قطع نخاع شد و در پی آن ایالت ویسکانسین آمریکا شاهد موج گسترده اعتراض و آشوب شد.

به نظر می رسد شعار آمریکا اول و به آمریکا عظمت می بخشیم آمریکا تنها به ایجاد ناامنی بیشتر داخلی منجر شده و شکاف اجتماعی میان اقشار مختلف این کشور با سفیدبرترپندارهای را تقویت کرده است.

بایدن در پیامی دیگر نوشت: وقتی دونالد ترامپ می گوید که در آمریکای جو بایدن امنیت نخواهید داشت، به اطراف نگاه کنید و از خودتان بپرسید آیا در آمریکای ترامپ احساس امنیت می کنید؟

311311

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3914

به "واکنش تند بایدن به تیراندازی پلیس آمریکا به شهروند سیاهپوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند بایدن به تیراندازی پلیس آمریکا به شهروند سیاهپوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید