ورود 450 هزار دُز واکسن کرونا به چهارمحال و بختیاری

به گزارش مجله بای بلاگ، رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: تا به امروز 450 هزار دُز واکسن کرونا وارد استان شده است.

ورود 450 هزار دُز واکسن کرونا به چهارمحال و بختیاری

به گزارش از ، سید راشد جزایری رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از سرعت 2 برابری واکسیناسیون علیه کرونا در استان اطلاع داد و گفت: از 20 شهریور تزریق واکسن به روزانه 12 هزار دُز افزایش می یابد.

او اضافه نمود: طرح واکسیناسیون علیه کرونا در استان طی هفته گذشته شتاب خوبی به خود گرفت و این فرایند با سرعت بیشتری در منطقه ها شهری و روستایی استان تداوم می یابد.

جزایری با اشاره به افزایش مراکز واکسیناسیون در استان اضافه نمود: 102 مرکز فعال در استان به 150 مرکز افزایش می یابد و علاوه بر آن 305 خانه بهداشت روستایی هم در اجرای این طرح مشارکت می نماید.

او ادامه داد: 14 مرکز تجمیعی واکسیناسیون هم در استان فعال است که در هفته جاری پنج مرکز دیگر به آن اضافه می گردد.

جزایری از شروع تزریق واکسن کرونا برای شاغلان هفت واحد تولیدی عظیم استان اطلاع داد و گفت: این واحد ها که دارای جمعیت کارگری قابل توجهی هستند با مصوبه ستاد استانی کرونا واکسن کرونا دریافت می نمایند.

او اضافه نمود: بعلاوه از روز شنبه دانشجویانی که در مراکز دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحصیل می نمایند هم با ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir نسبت به نوبت گیری دریافت واکسن اقدام نمایند.

جزایری با بیان اینکه تا به امروز 450 هزار دُز واکسن کرونا وارد استان شده است اضافه نمود: از این تعداد 400 هزار دُز تزریق شده که بر اساس آن تا به امروز 40 درصد جمعیت بالای 18 سال استان دُز اول واکسن کرونا را دریافت نموده اند.

ف

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8313

به "ورود 450 هزار دُز واکسن کرونا به چهارمحال و بختیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود 450 هزار دُز واکسن کرونا به چهارمحال و بختیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید