ونگر: نیازهای فوتبال ایران را تحلیل و آنالیز می کنیم، مربیان برای موفقیت به سه رکن نیاز دارند

به گزارش وبلاگ خرید، آرسن ونگر، رئیس توسعه جهانی فوتبال در وبینار مربیان فوتبال ایران تاکید کرد که در حال تحلیل و آنالیز نیازهای فوتبال ایران هستند.

ونگر: نیازهای فوتبال ایران را تحلیل و آنالیز می کنیم، مربیان برای موفقیت به سه رکن نیاز دارند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرسن ونگر، رئیس توسعه جهانی فوتبال در وبینار دانش افزایی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: ایران کشور بزرگی با استعدادهاى زیاد است و همانطور که آقای دبیرکل اشاره کردند، مربیان زیاد خوبى در ایران دارید که نیاز دارند در جهت آموزش و پیشرفت دائمی قرار داشته باشند. در فیفا ما مسئول این هستیم که پتانسیل های این کشورها را بالا ببریم و هدف ما در یاری رساندن در این باره به فدراسیون هاست.

وی ادامه داد: ما در حال تدارک دوره هاى مربیگری براى برخى از کشورها از جمله ایران هستیم. طبعاً نیازهاى شما را تحلیل و آنالیز مى کنیم و با برنامه ریزى به شما ارائه خواهیم داد.

ونگر در پاسخ به پرسشی درباره فلسفه های مربیگری در رابطه با بازیکن گفت: قطعاً مربى باید بازیکن را تحت تاثیر قرار بدهد و براى پیشرفت او تلاش کند. طبعاً شناخت فرهنگ بازیکن از اهمیت بالایى برخوردار است. به صورت کلی ما می گوییم مربى انسانى است که با تخصص در فوتبال کار مى کند و براى موفقیت به سه رکن اساسى نیاز دارد. رکن اول ارتقاى همیشگی دانش، رکن دوم بالا بردن مهارت هاى انتقالى و رکن سوم راهبردها و روش هایى که منجر به موفقیت تیم مى پ شود.

وی تاکید کرد: همیشه می گویم مربی ابتدا باید ظرفیت گوش دادن را در خودش بالا ببرد و مخاطب خوبى باشد تا در ادامه بتوانیم تعامل خوبى ایجاد کنیم. واقعیت این است وقتی من کار خودم را از سال 1993 به صورت حرفه اى در فرانسه آغاز کردم، برخى اصول را براى خودم تعریف کردم. اول کیفیت تمرینات تیم بود و در ادامه استفاده از افراد متخصص در کنار خودم و البته حفظ نظم و انضباط. اینها موضوعاتی است که در تیم اهمیت بالایی دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4192

به "ونگر: نیازهای فوتبال ایران را تحلیل و آنالیز می کنیم، مربیان برای موفقیت به سه رکن نیاز دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ونگر: نیازهای فوتبال ایران را تحلیل و آنالیز می کنیم، مربیان برای موفقیت به سه رکن نیاز دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید