پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس سومین ابرپروژه دنیا در 2020

به گزارش مجله بای بلاگ، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری نوشت: ابَرپروژه بیدبلند خلیج فارس در ایام تحریم، هرگز بر زمین نماند و در سال 2020 به عنوان سومین ابرپروژه دنیا معرفی گردید.

پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس سومین ابرپروژه دنیا در 2020

به گزارش شانا، علیرضا معزی امروز (پنجشنبه، دوم بهمن ماه) در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره افتتاح پالایشگاه گازی بیدبلند خلیج فارس نوشت:

امروز یک روز تاریخی برای صنعت نفت و گاز ایران است. ابَرپروژه بیدبلند خلیج فارس، جهش بالابلند وطن در فراوری، استفاده از فرصت ها و گشایش ها و ایستادگی در برابر تحریم هاست. آرزوی دیرین تبدیل گازهای مشعل به خوراک پالایشگاه در دولت دوازدهم تحقق یافت.

82 درصد پالایشگاه گازی بیدبلند خلیج فارس در دولت تدبیر و امید بنا شد. پروژه ای دوست دار محیط زیست که در فرصت مغتنم برجام اعتبار و تجهیزات اساسی اش تامین شد و در ایام تحریم، هرگز بر زمین نماند و نماد ایستادگی در جنگ مالی شد و در 2020 به عنوان سومین ابرپروژه دنیا معرفی گردید.

مراحل نصب و راه اندازی این ابَرپروژه و همچنین تامین داخلی بسیاری از تجهیزات آن در روزگار تحریم به خاتمه رسید و اینک در روزی که ترامپ، بانی ظالمانه ترین تحریم های ضد ایرانی از قدرت کنار رفته، نمادهای ایستادگی ایران چون بیدبلند خلیج فارس، یک به یک سر بر می آورند.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5831

به "پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس سومین ابرپروژه دنیا در 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس سومین ابرپروژه دنیا در 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید