پرچم آمریکا بار دیگر در تظاهرات ساکنان شرق سوریه به آتش کشیده شد

به گزارش وبلاگ خرید، منطقه دیگری از استان الحسکه هم امروز شاهد برپایی تجمع مردمی در محکومیت تحریم های آمریکا و اشغالگری آن در سوریه بود که در آن پرچم آمریکا هم به آتش کشیده شد.

پرچم آمریکا بار دیگر در تظاهرات ساکنان شرق سوریه به آتش کشیده شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اهالی شهرک فرفره از توابع شهر القامشلی در استان الحسکه در شمال شرق سوریه با برپایی یک تجمع ملی، خروج نظامیان اشغالگر آمریکا و ترکیه را از خاک سوریه خواهان شده و تحریم های مالی یکجانبه علیه سوریه را محکوم کردند.

معترضان با به آتش کشیدن پرچم آمریکا، تحریم های موسوم به سزار را که معیشت شهروندان سوری را هدف گرفته است، محکوم کردند و از نظامیان آمریکایی خواستند با بیرون رفتن از سوریه به اقدامات تروریستی در سرقت و غارت نفت و دیگر ثروت ها در مناطق تحت اشغال خود سرانجام دهند.

شرکت کنندگان در این تجمع بر مقاومت خود در برابر همه اشکال تروریسم مالی آمریکا علیه ملت سوریه تاکید کردند و شعار سردادند: آمریکای نژادپرست در میان ملت سوریه جایی ندارد و باید از کشورمان بیرون رود.

این شهرک پیش از این هم شاهد مقابله اهالی با کاروان نظامیان اشغالگر آمریکایی بود که با سد کردن راه کاروان آمریکای آنها را وادار به بازگشت نموده و یک خودروی زرهی آنها را هم پنچر کردند.

شهرها و روستاهای استان الحسکه سوریه در مقطع اخیر شاهد برپایی تجمع های متعدد در محکومیت تحریم های آمریکا و اشغالگری و دیگر جنایات آن در سوریه بوده است.

.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3252

به "پرچم آمریکا بار دیگر در تظاهرات ساکنان شرق سوریه به آتش کشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرچم آمریکا بار دیگر در تظاهرات ساکنان شرق سوریه به آتش کشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید