پنتاگون و رسوایی سند فاش شده،کرونا تا 2021 باقی خواهد ماند

به گزارش مجله بای بلاگ، این سند افشاشده بدون امضا درباره باقی ماندن کروناویروس در سطح جهان تا تابستان 2021 است که برای وزیر دفاع ایالات متحده نوشته شده و شامل یک جهت طولانی پیشرو برای این بیماری ویروسی عالم گیر است.

پنتاگون و رسوایی سند فاش شده،کرونا تا 2021 باقی خواهد ماند

به نوشته روزنامه دیلی میل، این سند افشاشده با آنچه که مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا پیشتر درباره کروناویروس گفته بود، متفاوت است؛ اسپر گفته بود: پیروزی مهم است و ما در پایان سال جاری میلادی (2020) واکسنی خواهیم داشت و آن را برای درمان آمریکایی ها به کار می گیریم.

این در حالیست که دکتر آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد بیماری های عفونی دولت آمریکا گفته است که واکسن دست کم تا 12 یا 18 ماه آینده تولید نمی شود.

در این سند افشاشده پنتاگون آمده که ویروس عالمگیر کرونا تا تابستان 2021 دوام می یابد و هیچ واکسنی تا پیش از این موعد برایش تولید نمی شود.

این سند بدون امضا که توسط پایگاه خبری Task and Purpose نیز دیده شده، شامل جزئیاتی مربوط به احتمال واقعی احیای مجدد کروناویروس در ماه های آینده می شود.

گفته می شود، این سند از سوی کنت راپوآنو، دستیار وزیر دفاع در امور دفاع کشور و امنیت جهانی برای اسپر نگاشته شده است.

در این سند همچنین آمده است: تمامی شواهد نشان می دهد که ما در ماه های پیشرو همچنان باید با کروناویروسی که جهان را درگیر کرده، دست و پنجه نرم کنیم. این احتمال تا زمانی که ایمنی در مقیاس گسترده از طریق واکسیناسیون و برخی از مصونیت ها پس از بهبودی از ویروس وجود داشته باشد، ادامه خواهد یافت.

وی همچنین به چارچوبی برای ارتش آمریکا در این باره اشاره کرده و آورده است: ما راستا طولانی به ویژه درباره احتمال واقعی احیای این ویروس در پیش داریم. همچنین ما باید توجه خود را به از سرگیری ماموریت های حساس و افزایش سطوح فعالیت مجددا معطوف کنیم و تمهیدات ضروری را باید در ارتباط با احیای مجدد این ویروس در پایان سال جاری میلادی در نظر بگیریم.

در این یادداشت، شیوع بیماری در گروه ها رخ خواهد داد، اما هشدار می دهد که آزمایش، اطمینان صد درصد از عدم وجود ویروس را فراهم نمی کند.

یکی از مقام های پنتاگون نیز به پایگاه خبری هیل گفت : مقام های ارشد وزارت دفاع آمریکا درباره ارائه یک طرح برای کاهش شرایط حفاظت سلامت در سراسر جهان و ایمن بودن چرخه سلامت در تابستان 2020 گفتگو کرده اند. این طرح هنوز از سوی رهبران ارشد وزارت خانه تایید نشده و ما درباره اینکه نسخه نهایی این طرح ها ممکن است به چه صورت باشد، گفتگو نمی کنیم.

این سند افشاشده با صحبت های قبلی از سوی مارک اسپر کاملا متفاوت است.

اسپر گفته بود: پیروزی مهم است. ارتش هر زمان که واکسن تولید و آزمایش شد برای تحویل دریافت آن اقدام می کند. ما آن را تحویل می گیریم و در این نبرد پیروز می شویم.،ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان رااینجا بخوانید

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2265

به "پنتاگون و رسوایی سند فاش شده،کرونا تا 2021 باقی خواهد ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنتاگون و رسوایی سند فاش شده،کرونا تا 2021 باقی خواهد ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید