کتاب بولتون در فهرست پرفروش ترین کتابهای آمازون نهاده شد

به گزارش وبلاگ خرید، بیش از 780 هزار نسخه از کتاب جنجالی مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در هفته اول به فروخته شده است.

کتاب بولتون در فهرست پرفروش ترین کتابهای آمازون نهاده شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خرید، کتاب جنجالی جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید، هفته گذشته بیست و سوم ژوئن منتشر شد.

به نوشته وبگاه هیل، در هفته اول فروش این کتاب، 780 هزار نسخه از آن به فروش رسیده و سیمون و شاستر، ناشر این کتاب در آستانه رسیدن به فروش یک میلیون نسخه از آن هستند.

هیل همچنین نوشت، با این میزان فروش، این کتاب در صدر لیست پرفروش ترین کتاب های روزنامه نیویورک تایمز و فروشگاه آنلاین آمازون قرار گرفته است.

این وبگاه خبری همچنین نوشت، کتاب خاطرات بولتون از لحاظ فروش در هفته اول هنوز به کتاب وفاداری بیشتر نوشته جیمز کومی، رئیس سابق اف بی آی نرسیده، اما همچنان به عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های دوران ترامپ است.

طبق گزارش هایی جان بولتون برای کتاب خاطرات خود، 2 میلیون دلار پیش پرداخت داده است.

بولتون، در کتاب خاطرات خود به جزئیات در خصوص 18 ماه فعالیت در کنار دونالد ترامپ و افشاگری علیه وی پرداخته است.

مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در این کتاب که عنوان اتاق حادثه را برای آن انتخاب نموده نوشته تنها دغدغه دونالد ترامپ، پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

بولتون پیش از انتشار کتاب خود در رسانه های مختلف مکرراً ظاهر شد و چندین مصاحبه داغ را انجام داد که تیتر یک اخبار رسانه ها شدند.

وزارت دادگستری آمریکا در کوشش برای جلوگیری از انتشار این کتاب به دادگاه شکایت نموده بود که این کتاب به طور مناسب برای انتشار آنالیز نشده است.

اما در حالی که دولت ترامپ تمام کوشش خود را به کار گرفت تا مانع از انتشار کتاب افشاگرانه بولتون گردد، رویس لامبرت قاضی منطقه ای آمریکا شنبه هفته گذشته برای انتشار این کتاب چراغ سبز نشان داد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 11 شهریور 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3054

به "کتاب بولتون در فهرست پرفروش ترین کتابهای آمازون نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب بولتون در فهرست پرفروش ترین کتابهای آمازون نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید