کشتی پایه در بلاتکلیفی، کرونا هم بر تعطیلی مسابقات اضافه نمود

به گزارش مجله بای بلاگ، به گزارش خبرنگاران، پشتوانه های کشتی ایران از سال گذشته تا به امروز همچنان گرفتار تبعات تغییرات مدیریتی و بدشانسی هستند و فرصت حضور در چندین رویداد مهم داخلی و خارجی را از دست دادند.

کشتی پایه در بلاتکلیفی، کرونا هم بر تعطیلی مسابقات اضافه نمود

یکی از اتفاقاتی که برای کشتی گیران رده نوجوانان و جوانان بعد از تغییرات مدیریتی فدراسیون در سال گذشته رخ داد، تعطیلی اردوهای برنامه ریزی شده و متوالی آنها بود. اردوهایی که این کشتی گیران به نوعی به حضور مداوم در آن عادت داشتند و گاها تمرینات مشترک بین رده های مختلف نیز نوعی تنوع و ایجاد انگیزه برای آینده سازان کشتی تلقی می شد.

به دنبال حذف این اردوها از برنامه کشتی گیران رده پایه، عدم اعزام به بعضی رویدادهای خارجی تدارکاتی و رسمی هم از راه رسید و باعث شد این نسل از پشتوانه های کشتی رفته رفته به انزوا و فراموشی فرو بروند.

البته این سرانجام ماجرا نبود و عدم برگزاری چندین تورنمنت بین المللی داخلی هم مزید بر علت شد. بطوریکه سال گذشته مسابقات روز جهانی کودک در رده نونهالان، تورنمنت جام شاهد در رده نوجوانان و همچنین جام یادگار امام در رده جوانان هم از برنامه های فدراسیون کشتی خارج و برگزاری این مسابقات بعد از سالها لغو شد.

در این میان، کشتی گیران رده نوجوانان برای عرض اندام و ماندن در کورس رقابت با یکدیگر همچنان امید به حضور در رقابتهای قهرمانی کشور داشتند. مسابقاتی که قرار بود اسفندماه سال گذشته به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار گردد اما این مسابقات هم به دلیل شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت های بهداشتی اخیر لغو شد.

بدین ترتیب سال گذشته و تا حدی امسال برای کشتی گیران رده پایه چندان خوش یمن نبود و این پشتوانه های کشتی همچنان گرفتار بلاتکلیفی و تبعات کرونا هستند.

این در حالیست که تیم های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان ایران در سالهای گذشته با کوله باری از مدال و افتخارات آسیایی و جهانی همراه بودند و راستا امیدوارکننده و درخشانی را طی می کردند.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1973

به "کشتی پایه در بلاتکلیفی، کرونا هم بر تعطیلی مسابقات اضافه نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی پایه در بلاتکلیفی، کرونا هم بر تعطیلی مسابقات اضافه نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید