گل محمدی: استعفا؟ نمی خواهم کام هواداران تلخ شود، بسته شدن پنجره پرسپولیس عادی است

به گزارش مجله بای بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- گل محمدی می گوید فولاد تیم خوب و سازمان یافته ای است.

گل محمدی: استعفا؟ نمی خواهم کام هواداران تلخ شود، بسته شدن پنجره پرسپولیس عادی است

به گزارش خبرنگاران، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسائل در باشگاه ما آنقدر زیاد است که می توان از ضرب المثل هر دم از این باغ بری می رسد برای آن استفاده کرد. یحیی گل محمدی بعد از دیدار پرسپولیس مقابل فولاد گفت:

بازی زیبایی بود، شروع بدی داشتیم، فولاد در 15 دقیقه ما را تحت فشار گذاشت و حتی می توانست به گل برسد. رفته رفته شکل خودمان را پیدا کردیم و در نیمه دوم فقط چند ضربه ایستگاهی به ما زدند. بازیکنان ما در این دیدار واقعا زحمت کشیدند و به برد خوبی دست پیدا کردند چون فولاد تیم خوب و سازمان یافته ای است.

وی در مورد بسته شدن پنجره پرسپولیس و شایعه استعفایش گفت:

بعد از برد شاید زیاد درست نباشد در مورد این مسائل حرف بزنیم. نمی خواهم کام هواداران تلخ شود. قرار بود امروز پول به بازیکنان پرداخت شود ولی ظاهرا نشده و گفته اند فردا این کار را می کنیم، نمی دانم فردا این اتفاق می افتد یا نه ولی مسائل این باشگاه آنقدر زیاد است که هر روز یک مشکل نو پیدا می شود. باید از تک تک بازیکنان تیمم تشکر کنم چون آنها اسوه و الگوی صبر در فوتبال ایران هستند. بعدا می شود در این باره بیشتر حرف زد.

سرمربی پرسپولیس در مورد خریدهای این تیم در آینده و حتمال جذب شیمبا گفت:

نیم فصل شروع شده و فرصت خوبی برای پوشش نقاط ضعف و استراحت است.البته گرفتن بازیکن خوب از ایران و خارج از کشور خیلی سخت است.

گل محمدی همچنین در نشست خبری این مسابقه در مورد دیدار تیمش با فولاد و فرایند مسابقه گفت:

بازی خوبی انجام شد. موقعیت های خوبی روی دروزاه ها به دست آمد. ما شروع خوبی نداشتیم و فولاد فرصت های خوبی برای گلزنی داشتند. در چند دقیقه اول بازی خیلی تحت فشار بودیم اما هر چه گذشت راحت تر بازی کردیم و به خصوص در نیمه دوم هم در فاز دفاع و هم در حمله فرصت های خوبی ایجاد کردیم. پنالتی واضح ما هم متاسفانه گرفته نشد ولی در مجموع از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم چون ذهنیت خوبی نداشتند و مسائل زیادی را تحمل کردند. این 3 امتیاز در جدول خیلی مهم بود و ما را به عنوان یکی از مدعیان اصلی معرفی کرد. از هواداران هم به خاطر انرژی که به ما دادند تشکر می کنم و این برد را به آنها تقدیم می کنم. امیدوارم با حل مسائل شرایط خوبی داشته باشیم. بازیکنان ما واقعا در رختکن خیلی ناراحت بودند و امیدوارم این مسائل برطرف شود.

وی در مورد مسائل مالی تیمش گفت:

تا الان پرداختی انجام نشده اما گفته اند 10 تا 15 درصد به حساب بازیکنان واریز می شود. البته بعید این است این ارقام مسائل بازیکنان را حل نماید.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود شکایتی از رادوشوویچ به دست این باشگاه رسیده است گفت:

من اطلاعاتی از این موضوع ندارم چون مدیریتی است اما این ضرب المثل مصداق باشگاه ما است که هر دم از این باغ بری می رسد.امیدوارم این مسائل هر چه سریعتر برطرف شود.

گل محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا باشگاه در مورد جذب بازیکن محدودیت مالی دارد و آیا چنین صحبتی به وی اعلام شده یا خیر گفت:

نه، چنین صحبتی از طرف باشگاه نشده و من هم چیزی از طرف باشگاه نشنیدم.تا بازی آینده هنوز 16-17 روز فرصت داریم.البته شاید با گفتن این صحبت ها برخی ها ناراحت شوند اما ما مشکل زمین تمرین داریم. شاید باور نکنید تا امروز یک هزار تومانی هم پاداش نگرفته ایم، امیدوارم فردا بخشی از قرارداد بچه ها پرداخت شود تا مشکل آنها حل شود. نمی گویم جابجایی مهم نیست اما امیدوارم مسائل به شکلی حل شود تا با فراغ بال بازیکن بگیریم. جذب بازیکن خیلی سخت است ولی سعی می کنیم در نیم فصل دوم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.

وی در مورد بسته شدن پنجره جابجایی باشگاه گفت:

بسته شدن پنجره باشگاه چیزی عادی است. من اطلاعی ندارم اما در این چند سال این کلمه را خیلی شنیده ام.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8692

به "گل محمدی: استعفا؟ نمی خواهم کام هواداران تلخ شود، بسته شدن پنجره پرسپولیس عادی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: استعفا؟ نمی خواهم کام هواداران تلخ شود، بسته شدن پنجره پرسپولیس عادی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید