آذری: از شهامت آذری جهرمی خوشم می آید!، به شیوه خودش و با زبان طنز کُری خواندم

به گزارش وبلاگ خرید، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تمجید از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت که او شهامت لازم را برای ابراز عقاید خود دارد.

آذری: از شهامت آذری جهرمی خوشم می آید!، به شیوه خودش و با زبان طنز کُری خواندم

به گزارش خبرنگاران، سعید آذری درباره اینکه عده ای از هر تصمیم شهاب الدین عزیزی خادم انتقاد می کنند، گفت: من به عزیزی خادم رأی ندادم، اما او منتخب مجمع است و ما اعضای خانواده فوتبال نباید پدر خانواده را بی عزت کنیم. در این شرایط نباید انتظار داشته باشیم همسایه ها هم عزت ما را نگه دارند. اگر کسی انتقاد سازنده ای دارد و به دنبال اصلاح امور است، به دفتر عزیزی خادم برود و آن را محترمانه بگوید.

تضعیف عزیزی خادم، تضعیف فدراسیون فوتبال و فوتبال کشور است.، وی ضمن بیان این جمله گفت: همه اعضای خانواده فوتبال هم باید تحت هر شرایطی به رأی مجمع احترام بگذاریم و شاید این انتخاب میل باطنی ما نبوده است، اما باید یاد بگیریم عزیزی خادم با رأی اکثریت آرا نفر اول فوتبال مملکت است. این اتفاقات باعث می شود تیم ملی ما در این شرایط با مخاطره روبه رو شود. الان زمان این صحبت ها نیست و زمان همگرایی است. بچه ها به کمین گاه شیر می فرایند و شرایط مهم و چالش برانگیزی در پیش داریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد نقدها علی کریمی از رئیس فدراسیون فوتبال شرح داد: من از کسی اسم نمی آورم. علی دوست من است و قهرمان ملی مملکت بوده. روشی که او در پیش گرفته، به خودش مربوط است. خودم در این زمینه معتقدم اگر با عزیزی خادم و عزیزی خادم ها صحبتی داریم، به دفتر او برویم و بگوییم در این بخش اشتباه می کنی. در این شرایط برای بچه هایی که چکیده فوتبال کشور هستند، باید صعود به جام جهانی را در اولویت قرار دهیم. حالا تریبون هر کسی در اختیار خودش است و پس از صعود تیم ملی به جام جهانی می توانیم با یکدیگر مناظره مجازی کنیم.

آذری با بیان اینکه نظراتش را با شهامت اعلام کرده است و خیلی ها این شهامت را نداشتند، گفت: این موضوع برای من بازخوردهای منفی داشته است، اما به عنوان یک فوتبالی که از آن ارتزاق می کنم، معتقدم اولویت اول فوتبال ما صعود به جام جهانی است. نقدها سر جای خودش باقی است. با این حال معتقدم عزیزی خادم نباید بار همه اتفاقاتی را که رخ می دهد، به تنهایی به دوش بکشد و فدراسیون فوتبال، هیئت رئیسه و اساسنامه دارد. درباره اتفاقات روزهای اخیر هم معتقدم رؤسای کمیته های مختلف از جمله کمیته انضباطی، در اساسنامه دارای وجاهت هستند و نمی دانم چرا خودشان صحبت نمی کنند.

وی که با برنامه آفساید رادیو جوان گفت وگو می کرد، در مورد پاسخ تندی که به پُست آذری جهرمی داد، بیان نمود: من انتقاد تندی نداشتم و به شیوه خودش و با زبان طنز کُری خواندم. ما آذری ها زبان طنز را بلدیم. خیلی خوب است که اعضای دولت اینقدر برای فوتبال اهمیت قائل هستند، اما ممکن است از آن سوی بام بیفتیم. اینکه یک وزیر طرفدار یک تیم خاص است، حساسیت خودش را دارد، اما جای خوشحالی دارد. کاش کل کابینه روحانی چنین شرایطی داشته باشد. من از شهامت آذری جهرمی خوشم می آید که عقیده خود را می گوید.

وی با تمجید از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: خیلی های ما به خاطر نقابی که داریم، برخی کارها را انجام می دهیم و شهامت لازم را نداریم. من نظر شخصی خود را در صفحه شخصی ام گذاشتم و در سایت یا صفحه فولاد موضع گیری نکردم. امیدوارم همه یاد بگیریم شهامت داشته باشیم.

مدیرعامل فولاد خوزستان با انتقاد از برخی استقلالی ها گفت: می خواهم نقدی را نسبت به دو نفر از بازیکنان استقلال که یک نفر از آنها فردی تحصیلکرده است، مطرح کنم. اگر کسی کُری می خواند، به شیوه خودش کُری بخوانید و نباید به کسی توهین کنید. می توانید پاسخ یک نفر را به طنز بدهید، اما باید انتظارات را تنظیم کنیم. دلیلی ندارد بگوییم چون یک نفر مدیرعامل یک باشگاه است، حق اظهارنظر ندارد. من مودبانه پاسخ آذری جهرمی را دادم، چون او شخصیت حقوقی غیرورزشی دارد و زمانی که وارد ورزش می شود، باید بداند ورزشی ها هم به اندازه خودشان زبان دارند.

آذری همچنین در گفت وگویی دیگر درباره شرایط کرونا در این تیم گفت: در لیگ قهرمانان آسیا خدا را شکر شرایط خوبی را از حیث رعایت پروتکل ها سپری کردیم، ولی فقط در بازی با النصر که بازیکنان این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده بودند برخی از بچه های ما را درگیر کردند که خدا را شکر همه آنها الان شرایط خوبی دارند و به ایران بازگشته اند. در مسابقات آسیایی یک خانم از ایران افسر پزشکی بود که این موضوع باعث افتخار است. خانم هراتیان به عنوان مسئول کمیته پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران در لیگ قهرمانان کارش را به خوبی انجام داد.

وی اشاره کرد: فکر می کنم در لیگ داخلی نیز خانم هراتیان تحول خوبی را با استفاده از متخصصین ایجاد کرده است. در بحث کرونا دستورالعمل های خوبی نوشته و در دیگر تست ها و خدمات ایفمارک نیز رضایت کاملی وجود دارد. ایفمارک از حیث موارد پزشکی به باشگاه ها خیلی کمک کرده است و باید از این بابت تقدیر و تشکر کنیم. امیدوارم بحث های پزشکی و مسائل فوتبالی و فنی همزمان با یکدیگر رشد کنند. خدمات خانم هراتیان در لیگ قهرمانان مایه مباهات است و ما می دانیم که ایشان خدمات شایسته ای برای فوتبال ایران داشته است. حالا اگر در برخی باشگاه ها اختلاف سلیقه ای پیش می آید نباید منکر اقدامات و اتفاقات مثبت شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 خرداد 1400 بروزرسانی: 13 خرداد 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7291

به "آذری: از شهامت آذری جهرمی خوشم می آید!، به شیوه خودش و با زبان طنز کُری خواندم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: از شهامت آذری جهرمی خوشم می آید!، به شیوه خودش و با زبان طنز کُری خواندم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید