شروع ثبت نام چهارمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش وبلاگ خرید، تهران (پانا) - ثبت نام چهارمین مرحله از طرح فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز (دوشنبه) با عرضه سه مدل از محصولات این شرکت شروع می گردد و به مدت سه روز (تا چهارشنبه) ادامه خواهد داشت.

شروع ثبت نام چهارمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش ایسنا، در راستای عرضه محصولات خودروسازان در قالب فروش فوق العاده با قیمت قطعی و موعد تحویل یک تا سه ماهه، گروه صنعتی ایران خودرو ثبت نام متقاضیان برای چهارمین مرحله از فروش محصولات خود به صورت فروش فوق العاده را از روز دوشنبه شروع می نماید و به مدت سه روز (تا 16 شهریور) ادامه می دهد.

در این مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو سه محصول راناپلاس، سورن پلاس و وانت آریسان با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر 90 روزه عرضه شده است. حداکثر تا سه روز کاری پس از انتها مهلت ثبت نام، قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان به وسیله سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک از سرشماره 300096440 اعلام خواهد شد.

گفتنی است که در این برنامه فروش، مشتریان هیچگونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد و مشتریان منتخب پس از قرعه کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام نمایند.

همچون روال سابق، در این دوره از فروش فوق العاده خودروها، محدودیت ها به منظور ایجاد امکان ثبت نام مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است. متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی امکان ثبت نام در این طرح را نخواهد داشت. اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، ارائه گواهینامه رانندگی، فاصله دست کم 48 ماه از آخرین خرید، ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا، عدم امکان صلح، تعلق شماره حساب و تلفن همراه به نام فرد متقاضی این محدودیت ها را شامل می گردد.

همچنین گارانتی خودرو در صورت عدم مراجعه مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو ابطال خواهد شد. سند و فاکتور فروش خودرو نیز تا انتها مدت یکسال از تحویل خودرو به صورت رهن نزد شرکت ایران خودرو خواهد بود.

شایان ذکر است که در بخشنامه این فروش تاکید شده است که کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو یا دارای پلاک انتظامی فعال بوده و اقدام به ثبت نام در این طرح نمایند، ضمن بی اثر شدن این ثبت نام، به مدت سه سال از مشارکت در تمامی طرح های فروش ایران خودرو محروم خواهند شد.

چهارمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو برخلاف آنچه که پیش از انتصاب علیرضا رزم حسینی به سمت وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) صورت می گرفت، در شرایطی برگزار می گردد که آن موقع که جعفر سرقینی سرپرست این وزارتخانه بود، در چهل و چهارمین جلسه کمیته خودرو از ایجاد شرطی جدید با عنوان واریز 10 درصد مبلغ خودرو به منظور واقعی سازی بیشتر تقاضاها یاد نموده و تایید نموده بود که این 10 درصد از مردم دریافت نمی گردد، بلکه این مبلغ از زمان ثبت نام تا زمان اعلام منتخبان قرعه کشی در حساب واسط، در یک حساب بانکی به اسم فرد متقاضی خواهد مانده و در حقیقت در حساب فرد بلوکه شده و قابل برداشت نخواهد بود و وارد حساب خودروساز نخواهد شد.

اما در بخشنامه این دوره از فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو تاکید شده است که هیچگونه مبلغی از متقاضی دریافت نمی گردد.

همچنین سرپرست پیشین وزارت صمت از افزایش مدت زمان واریز از 5 روز به 120 روز در کنار همان شرط واریز 10 درصد مبلغ خبر داده بود اما همانگونه که اشاره شد، در شرایط جدید باتوجه به اینکه مبلغی پیش از قرعه کشی توسط متقاضی واریز نمی گردد، مهلت واریز منتخبان پس از اعلام اسامی، همان پنج روز است.

قیمت قطعی محصولات قابل عرضه در این دوره از فروش فوق العاده محصولات مطابق جدول ذیل خواهد بود:

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4411

به "شروع ثبت نام چهارمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام چهارمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید