آمریکایی ها با نرم افزار زوم عروسی می نمایند

به گزارش وبلاگ خرید، همزمان با اعمال سیاست های قرنطینه در آمریکا، آن دسته از زوج های آمریکایی که نمی خواهند مراسم عروسی خود را به عقب بیندازند از نرم افزار زوم برای برگزاری مجازی این مراسم استفاده می نمایند.

آمریکایی ها با نرم افزار زوم عروسی می نمایند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ خرید به نقل از سی ان بی سی، بیشتر مراسم عروسی در آمریکا به علت شیوع ویروس کرونا لغو شده و زوج ها در انتظار بهتر شدن شرایط هستند. اما بعضی که طاقت این کار را ندارند مراسم کوچکی بدون حضور مهمان برگزار نموده و به وسیله نرم افزار ویدئو کنفرانس زوم دوستان و اقوام خود را به صورت مجازی به عروسی دعوت می نمایند.

به تاخیر افتادن و لغو برگزاری مراسم عروسی زیان هنگفتی را به صنایع مختلفی که در آمریکا از این امر سود می برند و خدمات مراسم عروسی ارائه می دهند، وارد نموده و آنها امیدوارند بعد از کاهش خطر کرونا این زیان را در تابستان آینده جبران نمایند؛ هر چند در این زمینه هیچ اطمینانی وجود ندارد.

نرم افزار زوم که امکان برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس را به ده ها نفر به طور همزمان می دهد حالا به ابزاری برای برگزاری جشن های مجازی عروسی در آمریکا مبدل شده و آنالیز ها نشان می دهد استفاده از این نرم افزار در آمریکا در روزهای اخیر در مقایسه با ابتدای ماه فوریه دو برابر شده است.

از جمله صنایعی در آمریکا که به علت لغو برگزاری مراسم عروسی ضرر و زیان چند میلیارد دلاری متحمل شده اند، می توان به عکاسی و فیلم برداری، گل فروشی ها، لباس فروشی ها، صنایع غذایی و شیرینی فروشی ها و بعضی خرده فروشان دیگر اشاره نمود.

برگزاری هر مراسم عروسی در آمریکا در سال 2018 به طور متوسط 44 هزار دلار هزینه در برداشته و با لغو هزاران مراسم عروسی در ماه های اخیر صنایع وابسته به این رویداد چاره ای جز تعطیلی و اخراج کارکنان خود نداشته اند. رویدادهایی از این دست می تواند پیامدهای مالی و اجتماعی خطرناکی برای جامعه آمریکا در پی داشته باشد و منجر به ناآرامی و اعتراض های گسترده گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1480

به "آمریکایی ها با نرم افزار زوم عروسی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها با نرم افزار زوم عروسی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید