ادارات اهواز به خاطر کرونا و قطعی آب تعطیل اعلام شدند

به گزارش وبلاگ خرید، مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: به دستور استاندار به دلیل قطعی آب در مناطق مختلف اهواز و با توجه به اهمیت رعایت مسائل بهداشتی در شرایط قرمز کرونا ادارات دولتی و دستگاه های اجرایی در شهر اهواز امروز سه شنبه (5 اسفندماه) تعطیل اعلام شدند.

ادارات اهواز به خاطر کرونا و قطعی آب تعطیل اعلام شدند

به گزارش ایسنا؛ امید بن عباس روز سه شنبه با اعلام این خبر بیان نمود: با توجه به تلاقی این موضوع با شرایط قرمز بیماری کرونا در شهر اهواز به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری، بنا بر دستور استاندار محترم امروز سه شنبه کلیه ادارات دولتی و دستگاه های اجرایی در شهر اهواز تعطیل خواهند بود.

اداره کل مدیریت بحران خوزستان، وی تاکید کرد این تعطیلی شامل مراکز بهداشتی و درمانی، بانک ها و واحد های امدادی و عملیاتی نخواهد بود.

مدیر کل مدیریت بحران خوزستان اضافه نمود: به دلیل پاره ای از تعمییرات اساسی در تصفیه خانه شماره 2 اهواز آب برخی مناطق اهواز به ویژه محله های واقع در غرب و بخشی از شرق اهواز با قطع یا افت فشار آب رو به رو هستند و در حال حاضر گروه های عملیاتی شرکت آب و فاضلاب اهواز در حال انجام تعمیرات هستند که بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت آبفا اهواز تا خاتمه امشب این مشکل برطرف خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6345

به "ادارات اهواز به خاطر کرونا و قطعی آب تعطیل اعلام شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادارات اهواز به خاطر کرونا و قطعی آب تعطیل اعلام شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید