استمرار محرومیت از آب لوله کشی در سیستان و بلوچستان از نتایج خصوصی سازی است

به گزارش وبلاگ خرید، یکی از عدالتخواهان استان سیستان و بلوچستان گفت: استمرار محرومیت از آب لوله کشی در استان سیستان و بلوچستان، میوه ساختاری معیوب به نام خصوصی سازی تامین آب است.

استمرار محرومیت از آب لوله کشی در سیستان و بلوچستان از نتایج خصوصی سازی است

مجتبی جهانتیغ، از عدالتخواهان استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، گفت: طی ده روز اخیر چهار کودک در هوتگ های بلوچستان فوت شدند که علت اصلی آن محرومیت از دسترسی به آب لوله کشی است. استمرار محرومیت از آب لوله کشی در استان سیستان و بلوچستان میوه ساختاری معیوب به نام خصوصی سازی تامین آب می باشد.

جهانتیغ ادامه داد: خصوصی سازی تامین آب در ایران، ناشی نسخه خصوصی سازی زمین، آسمان، همه چیز و همه کس در ایران است که باعث شده با گذشت دهه ها از ساخت دو سد بزرگ در منطقه دشتیاری بلوچستان هنوز خبری از تکمیل شبکه پایین دست سد ها جهت لوله کشی روستا های منطقه نباشد.

این فعال عدالتخواه شرح داد: خصوصی سازی تامین آب، نظارت زدایی از شرکت ها و سپردن آب رسانی به پیمانکاران خصوصی غیرپاسخگو، بلای بدتری از بلایای طبیعی است. نرخ متغیر و صعودی دلار نیز باعث صعودی شدن هزینه پروژه ها ونظارت زدایی از آن ها باعث گران تر شدن هزینه ها با سو استفاده و زد و بند شده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: تنها راه کار باقی مانده برای دولتی سازی تامین آب، تشدید نظارت های قضایی، نظارت جدی سازمان بازرسی با توجه به سابقه فساد در این پروژه، شفافیت عمومی و رسانه ای جهت اتمام در سریع ترین زمان و نهایتا تامین اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به جای بودجه ریزی دولتی می باشد.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4030

به "استمرار محرومیت از آب لوله کشی در سیستان و بلوچستان از نتایج خصوصی سازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استمرار محرومیت از آب لوله کشی در سیستان و بلوچستان از نتایج خصوصی سازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید