اطلاعیه درباره چگونگی شناسایی مشمولین دریافت یارانه معیشتی

به گزارش وبلاگ خرید، خبرنگاران : به دنبال طرح بعضی سوالات از سوی شهروندان عزیز در ملاقات مسئولان یا به وسیله رسانه ها در مورد عدم دریافت بسته حمایت معیشتی کرونایی به رغم داشتن شرایط، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی یادآوری نکات ذیل را ضروری می داند:

اطلاعیه درباره چگونگی شناسایی مشمولین دریافت یارانه معیشتی

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین، در موضوع بسته معیشتی اعم از ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا یا طرح نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی صرفا مسئول شناسایی مشمولین است و پرداخت برعهده این وزارتخانه نیست. از اهالی محترم رسانه درخواست می گردد نسبت به اطلاع رسانی وظایف تفکیک شده هر دستگاه در موضوع بسته حمایت معیشتی کرونایی به نحو مقتضی اقدام نمایند تا فرایند پیگیری شهروندان از دستگاه های مربوطه تسهیل گردد.

ب) همانطور که پیش از این نیز اعلام شد؛ فرایند شناسایی افراد مشمول بسته حمایت معیشتی بر اساس داده های تجمیع شده پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان صورت می گیرد که از تجمیع بیش از 50 منبع داده ای معتبر در کشور تشکیل شده است، از این رو امکان بروز خطا در شناسایی افراد بسیار اندک است.

ج) برای راستی آزمایی این فرایند، جلب اعتماد و اطمینان بخشی به مردم عزیز کشورمان و شفافیت بیشتر که محور اصلی همه فعالیت های این وزارتخانه است، رسانه ها می توانند 10 کدملی شهروندانی که به هر شکل اعلام نموده اند واجد هستند اما بسته حمایت معیشتی کرونایی را دریافت نمی نمایند به رابط این مرکز با آن رسانه ارسال نمایند تا پس از آنالیز، علت عدم مشمول بودن افراد، در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام گردد.

همچنین این مرکز آمادگی دارد در نشستی با نمایندگان رسانه ها نسبت به فرایند شناسایی مشمولان اقدام کند.

از همکاری و همراهی همه اهالی رسانه و خبرنگاران سخت کوش در اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی نسبت به این اقدام مهم دولت صمیمانه سپاسگزاریم.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5660

به "اطلاعیه درباره چگونگی شناسایی مشمولین دریافت یارانه معیشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه درباره چگونگی شناسایی مشمولین دریافت یارانه معیشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید