افزایش دستگیری مواد فروشان اینترنتی ، کرونا مواد فروشان را مجازی کرد

به گزارش وبلاگ خرید، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود 12 درصد افزایش دستگیری افرادی که در فضای مجازی مجرم بودند و جرم مرتکب شدند را داشته ایم.

افزایش دستگیری مواد فروشان اینترنتی ، کرونا مواد فروشان را مجازی کرد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در مصاحبه با مهر با اشاره به رصدهای پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در فضای مجازی اظهار کرد: پلیس مواد مخدر شعبه ای به نام فضای مجازی دارد و با تمام افرادی که در فضای مجازی در حوزه مواد مخدر جرم یا تبلیغات سو انجام می دهند، برخورد می نماید.

وی اضافه کرد: این افراد مورد رصد پلیس هستند و حتماً نسبت به دستگیری آنها بنا به دستور مقام قضائی اقدام می کنیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران عظیم ادامه داد: تمام کلیدهایی که در فضای مجازی در زمینه تشویق افراد به استفاده از مواد مخدر یا استفاده بچه ها برای تبلیغ این اقلام منتشر می گردد، بدون استثنا مورد آنالیز قرار می گیرد و زمانی که به سر منشأ اصلی آنها برسیم، بدون هیچ اغماضی با آنها برخورد می کنیم.

حسنوند اضافه کرد: با توجه به اینکه بحث آموزش، فروش و قیمت گذاری مواد مخدر در فضای مجازی رو به افزایش است و افراد سوءاستفاده گر در این فضا در حال تخریب و به ثمر رساندن اهداف پلیدشان هستند و نوعی شبیه خون فرهنگی از کشورهای متخاصم در این فضا علیه ایران و ایرانیان وجود دارد، توصیه ما به خانواده ها این است که فرزندان خود را حتماً در فضای مجازی مورد رصد قرار دهند.

به گفته وی، ضروری است خانواده ها به محیط هایی که فرزندان در فضای مجازی ورود نموده اند، ورود نمایند، کانال ها و شبکه هایی که فرزندان چک می نمایند را مورد توجه قرار داده تا خدای نانموده فضایی برای سوءاستفاده کردن مجرمان ایجاد نگردد.

حسنوند با اشاره به اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران عظیم در این حوزه گفت: در این رابطه اقدامات خوبی اجرا شده و سرشاخه های اصلی تهیه و توزیع مواد در فضای مجازی در حوزه شهر تهران و جنوب کشور مورد رصد قرار گرفته البته همزمان در شرق و مرکز افرادی را که با آنها همدست بوده اند، مورد رصد قرار داده و در نهایت طی عملیات مشترک پلیسی، این افراد را دستگیر نموده ایم.

کرونا فروشندگان مواد مخدر را به سمت فضای مجازی سوق داده است

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران عظیم تأکید کرد: با توجه به بحث کرونا و فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور افراد در جامعه، مجرمان به سمت فضای مجازی رفته تا مشتریانی که خانه نشین شده اند را در این فضا جذب نمایند.

وی بیان نمود: به همین دلیل قطعاً در فضای مجازی، افزایش جرم های مرتبط با مواد مخدر را داشته ایم که البته پلیس هم در این رابطه بیکار نبوده و پیگیری های لازم را انجام داده و خوشبختانه به نتایج خوبی رسیده ایم.

حسنوند در پایان گفت: نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود 12 درصد افزایش دستگیری افرادی که در فضای مجازی مجرم بودند و جرم مرتکب شدند را داشته ایم که خانواده ها باید در این زمینه دقت زیادی داشته باشند و توجه لازم را در فضای مجازی به خرج دهند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2225

به "افزایش دستگیری مواد فروشان اینترنتی ، کرونا مواد فروشان را مجازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش دستگیری مواد فروشان اینترنتی ، کرونا مواد فروشان را مجازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید