افزایش 173 درصدی مراجعه به درگاه&zwnjهای پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران

به گزارش مجله بای بلاگ، استقبال از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران در هشت ماه اول سال جاری با افزایش 173 درصدی مبلغ تراکنش ها نسبت به پایان سال قبل، همراه شد.

افزایش 173 درصدی مراجعه به درگاه&zwnjهای پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) متصل به حساب های بانک صادرات ایران در انتها آبان ماه سال 99 نسبت به انتها سال قبل، با 173 درصد رشد در مبلغ تراکنش ها روبرو شد که نشان از افزایش استقبال و اعتماد مشتریان و صاحبان کسب و کار به این بانک در شرایط شیوع کرونا دارد.

درگا ه های پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران در انتها آبان ماه سال جاری نسبت به ماه قبل نیز با افزایش 101 درصدی مبلغ تراکنش ها روبرو شد که نقش مهمی در فرآیند انتقال غیرحضوری وجه و استقبال از سامانه های بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران در خریدهای غیرحضوری در شرایط فعلی دارد.

مبلغ تراکنش های همراه بانک صادرات ایران نیز طی هشت ماه اول سال جاری با بیش از 74 درصد افزایش، ابزار مهمی در نقل و انتقال وجوه مشتریان به صورت غیرحضوری بوده و طی همین مدت تعداد تراکنش ها نیز نزدیک به 30 درصد رشد ثبت کرده است. همراه بانک صادرات ایران با ارائه بیش از 33 خدمت بانکداری غیرحضوری در بخش های مختلف از جمله انتقال وجه، عملیات حساب، مدیریت چک ها، پرداخت قبوض، دریافت شارژ، نیکوکاری، خرید بسته اینترنتی، گزینه های مختلف عملیات کارت، مدیریت تسهیلات و تعهدات، پرداخت های خاص، اخذ رسید تراکنش، محاسبه شبا، جستجوی شعب و اعلام شماره مشتری و ... سهم مهمی در کاهش نیاز به مراجعه حضوری مشتریان به شعب داشته است.

وجود انتهاه های فروش بانک صادرات ایران در مراکز خرید در ایام شیوع کرونا طی هشت ماه اول سال 99 بیش از 40 درصد رشد در مبلغ تراکنش ها ثبت کرده و نقش مهمی در کاهش استفاده از اسکناس برای جلوگیری از شیوع این بیماری ایفا کرده است.

این بانک برای بسترسازی و تقویت زیرساخت های بانکداری الکترونیک و تسهیل معاملات مشتریان دارای فروشگاه های اینترنتی ضمن پشتیبانی بیش از 20 میلیون کارت سپهری، امکان ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) به طور مستقیم از طریق سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای مشتریان بانک را فراهم کرد و

تمامی کسب و کارهای درخواست دهنده درگاه پرداخت اینترنتی (شامل فروشگاه های اینترنتی فاقد درگاه پرداخت اینترنتی یا دارای درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب سایر بانک ها) می توانند با مراجعه به نشانی:

www.enamad.ir(صادرکننده نماد اعتماد الکترونیکی) نسبت به ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) متصل به حساب های بانک صادرات ایران در این سایت اقدام کنند.

متقاضیان با مراجعه به سایت مذکور و ورود به پورتال نماد اعتماد الکترونیکی و سامانه از قسمت ثبت نام و دریافت نماد و ایجاد حساب کاربری (در صورت لزوم)، به صفحه ثبت نام هدایت شده و می توانند برای دریافت مجوز کسب و کارهای اینترنتی (ای نماد) اقدام کنند.

->

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5309

به "افزایش 173 درصدی مراجعه به درگاه&zwnjهای پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 173 درصدی مراجعه به درگاه&zwnjهای پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید