انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی

به گزارش مجله بای بلاگ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز محدوده تونل زیار باغ در استان مازندران از فردا دوم شهریور تا سوم شهریور 99 از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به مدت 2 شب مسدود است.

انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و سامانه های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد شبانه محور هراز از 2 شهریور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: محور هراز محدوده تونل زیار باغ در استان مازندران از فردا دوم شهریور تا سوم شهریور 99 از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به مدت 2 شب به دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل در کیلومتر 95، راستا مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.

آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور

وی بیان نمود: در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه قزوین-کرج پرترددترین جاده های کشور بود.

انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی

محرابی نیا شرح داد: در حال حاضر جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور رامیان - اولنگ - شاهرود، محور شهداد - نهبندان و محور خرم آباد - پلدختر به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

بارش پراکنده باران در کندوان و مه گرفتگی در ارتفاعات جاده فیروزکوه

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز ، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

وی با اشاره به بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در ارتفاعات محور کندوان، گفت: در محور فیروزکوه هم مه گرفتگی در ارتفاعات گزارش شده است و در محور هراز ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مداخلات جوی خاصی نداریم.

محرابی نیا همچنین از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان مازندران خبر داد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج

وی با بیان اینکه دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نشان می دهد، از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه ساوه-تهران محدوده نسیم شهر و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران خبر داد.

کاهش 3.3 درصدی ترافیک جاده ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد تعداد 2230 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 3.3 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 11.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3818

به "انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید