بایرن مونیخ قید تمدید قرارداد آلابا را زد

به گزارش وبلاگ خرید، باشگاه باواریایی ها به دلیل محدودیت های اقتصادی حاضر به پذیرش شرط مدافع اتریشی اش جهت تمدید قرارداد او نشد.

بایرن مونیخ قید تمدید قرارداد آلابا را زد

به گزارش خبرنگاران، هربرت هاینر رئیس باشگاه بایرن مونیخ اعلا کرد که این باشگاه از ادامه کوشش برای تمدید قرارداد داوید آلابا منصرف شده است و قصد ندارد پیشنهاد جدیدی به این مدافع اتریشی ارائه کند.

بایرن مونیخ از چند ماه پیش سعی در تمدید قرارداد آلابا داشت اما بر سر مسائل اقتصادی با او به توافق نرسید و همین مسئله جنجال های فراوانی را هم به همراه داشت مخصوصاً زمانی که اولی هوینس رئیس سابقه باواریایی ها آلابا و مدیربرنامه هایش را شیفته پول توصیف کرد و پدر این بازیکن هم جوابش را داد. ادامه دار شدن اختلافات دوطرف بر سر مسائل اقتصادی اکنون باشگاه بایرن مونیخ را به کلی از تمدید قرارداد بازیکنش منصرف نموده است و به این ترتیب آلابا در سرانجام فصل جاری بازیکن آزاد خواهد شد.

هاینر در این خصوص گفت: ما یک پیشنهاد بسیار خود و منصفانه به آلابا ارائه کردیم به خصوص با در نظر دریافت شرایط فعلی. ما در جلسه اخیرمان به مدیر برنامه های آلابا گفتیم که می خواهیم تا سرانجام ماه اکتبر جواب مان را درباره رضایتش به تمدید قرارداد یا رفتن را بدهد چون که باید زمان کافی برای برنامه ریزی درباره چنین پست مهمی از تیم را داشته باشیم. از آنجایی که تا روز شنبه هیچ خبری از مدیربرنامه های آلابا نشد، مدیرورزشی مان حسن صالح حمیدزیچ با او تماس گرفت و پاسخی که دریافت کرد این بود که پیشنهاد ما هنوز نتوانسته نظر بازیکن را جلب کند و اینکه احتیاج دارد بیشتر فکر کند. به همین دلیل هم ما تصمیم گرفتیم که به کلی پیشنهادمان را پس بگیریم و این یعنی که دیگر پیشنهادی از جانب باشگاه ارائه نخواهد شد.

طبق اعلام رسانه های محلی از جمله شبکه اسپورت1 آلمان پینی زهاوی مدیربرنامه های آلابا از تصمیم اتخاذ شده توسط باشگاه بایرن مونیخ به شدت غافلگیر شده است و اینکه تا قبل از شنیدن اظهارات هاینر هیچ اطلاعی از این موضوع نداشته است.

اکنون باید دید آلابا که تیم هایی مانند رئال مادرید و بارسلونا به شدت خواستار جذب وی هستند، چه رویکردی را در پیش خواهد گرفت. گفته می گردد که او در نشست خبری امروز (دوشنبه) تیمش قبل از بازی بایرن مونیخ مقابل سالزبورگ اتریش حضور نخواهد داشت اما ممکن است در روزهای آینده راجع به این تصمیم باشگاه اظهارنظر کند.

آلابای 28 ساله که محصول آموزشگاه باشگاه بایرن مونیخ است، سال 2010 به تیم اصلی این باشگاه را پیدا کرد و تا کنون 394 بازی در تمامی رقابت ها برای این تیم انجام داده و 31 گل هم به ثمر رسانده است.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4930

به "بایرن مونیخ قید تمدید قرارداد آلابا را زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرن مونیخ قید تمدید قرارداد آلابا را زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید