برقراری مجدد پروازهای ایران هند

به گزارش وبلاگ خرید، پروازهای ایران هند شروع شد

خاتمه پس از ماه ها وقفه پروازهای ایران هند از سر گرفته شد. در این راستا پروازهای دهلی تهران هواپیمایی ماهان از فردا 22 ژوئیه 2020 برابر با یکم مرداد 99 شروع می گردد.

برقراری مجدد پروازهای ایران هند

این پرواز یک بار در هفته و در روزهای چهارشنبه انجام خواهد شد.

بر این اساس پروازهای دهلی تهران هواپیمایی ماهان به شماره پروازی W5070 روزهای چهارشنبه رأس ساعت 02:40 از فرودگاه ایندیرا گاندی دهلی (DEH) حرکت نموده و رأس ساعت 05:20 روز بعد در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) به زمین خواهد نشست.

قرار است به زودی پروازهای هواپیمایی ایران ایر در راستا تهران بمبئی نیز برقرار گردد. این پروازها با شرایط ذیل صورت خواهد گرفت:

مسافران دارای پاسپورت کشور هندوستان می توانند جهت مسافرت به این کشور تا ده روز قبل از پرواز، اقدام به خرید بلیط در راستا تهران به بمبئی کنند. در رزرو مسافر، ثبت نام و نام خانوادگی مطابق پاسپورت، ایمیل (CTE)، شماره همراه مسافر در هندوستان و ایران (CTM) و آدرس مسافر به همراه کدپستی در هندوستان و ایران (CTA) الزامی می باشد. پس از صدور بلیط، اطلاعات مسافران به وسیله دفتر بازاریابی فروش مسافر هما به سفارت هندوستان ارسال شده و صرفا پس از تایید سفارت، مسافران قادر به انجام پرواز خواهند بود. در صورت عدم تایید سفارت جهت انجام سفر، بلیط مسافران با هزینه های مربوطه استرداد خواهد شد. به همراه داشتن فرم تکمیل شده تعهدنامه تحویل آن به مامور سفارت در فرودگاه امام خمینی الزامی است. استفاده از ماسک در طول پرواز و همچنین در فرودگاه ها الزامی می باشد.

پس از ورود به کشور هندوستان، تمامی مسافران در هتل های مورد تایید دولت هندوستان در بمبئی به مدت 7 روز تحت قرنطینه قرار گرفته و از همه مسافران تست PCR به عمل می اید. کلیه هزینه های اقامت و تست PCR بر عهده مسافران می بشاد. مسافرانی که قصد ادامه راستا به شهری خارج از ایالت ماهاراشترا در هندوستان را داشته باشند، علاوه بر 7 روز قرنطینه در بمبئی، میبایست 7 روز دیگر نیز در شهر مورد نظر، خود را قرنطینه خانگی کنند.

گفتنی است مسافران دیپلمات ایرانی و خانواده ایشان با پاسپورت سبز مشروط به یک هفته قرنطینه خانگی مجاز به انجام مسافرت به کشور هندوستان می باشند. همچنین فرزندان تحت تکفل خانواده دیپلمات ها با پاسپورت آبی به شرط مسافرت به همراه خانواده در یک پرواز و یک هفته قرنطینه هتلی می توانند وارد خاک هندوستان شوند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فلای تودی
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3313

به "برقراری مجدد پروازهای ایران هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقراری مجدد پروازهای ایران هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید