برنامه ریزی برای اعزام زائران به عتبات عراق و سوریه بعد از کرونا

به گزارش مجله بای بلاگ، رئیس سازمان حج و زیارت از برنامه ریزی برای اعزام زائران به عتبات عراق و سوریه بعد از اپیدمی کرونا اطلاع داد.

برنامه ریزی برای اعزام زائران به عتبات عراق و سوریه بعد از کرونا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا رشیدیان از انجام مقدمات و برنامه ریزی های لازم برای اعزام زائران کشورمان به سفرهای زیارتی عتبات عالیات در عراق و سوریه بعد از فروکش کردن اپیدمی کرونا اطلاع داد.

وی اضافه نمود: در این راستا پروتکل هایی را با همکاری وزارت بهداشت و درمان و نیز هلال احمر آماده و به وسیله وزارت امور خارجه برای اعلام، اطلاع و اقدام طرف های مقابل یعنی عراق و سوریه ارسال نموده ایم.

وی مطرح نمود: در قالب این پروتکل ها مسافران از نظر سلامتی غربالگری شده و در صورت داشتن شرایط لازم، کارت صحت و سلامت دریافت می نمایند.

وی با تاکید بر اینکه معیارهای غربالگری و ارزیابی سلامت زائران بر اساس شاخص های سازمان بهداشت جهانی در موضوع بیماری های واگیردار می باشد، گفت: علاوه بر آن دستور العملی نیز برای فرآیند خدمات دهی به زائران مان در بعد داخلی دیده شده که در صورت فراهم شدن زمینه اعزام زائران و بهبود شرایط اپیدمی این ویروس به منظور حفظ سلامت مسافران و زائران از ابعاد مختلف در طول این سفر برنامه ریزی هایی شده است که همه مراحل از زمان ورود زائران به سیستم، انجام معاینات لازم، لحاظ اقدامات ضروری برای حین اعزام، حتی توجه جدی به مباحث حمل و نقل، اقامت، تغذیه، تدارکات و نیز زیارت آنان را در بر می گیرد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1725

به "برنامه ریزی برای اعزام زائران به عتبات عراق و سوریه بعد از کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی برای اعزام زائران به عتبات عراق و سوریه بعد از کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید