تصمیم مهم و سرنوشت ساز مهدی رحمتی برای بازی با پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش وبلاگ خرید، بعد از ناراحتی قاسمی نژاد از آبی پوش نشدنش او چند روزی در تمرینات پدیده شرکت نکرد.

تصمیم مهم و سرنوشت ساز مهدی رحمتی برای بازی با پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به بعد از درخشش امین قاسمی نژاد در لباس پدیده در نیم فصل اول لیگ بیستم، بعضی از باشگاه های لیگ فزونی برای تقویت خط حمله خود به دنبال جذب این ستاره گلزن پدیده بودند.

قاسمی نژاد در این میان مذاکرات و دیدارهای را با مدیران استقلال انجام داد و به نظر می رسید انتقال او به این تیم نهایی گردد. اما در روز آخر جابجایی ماجرا برای او پیچیده شد و مبلغ رضایتنامه او پرداخت نشد تا این مهاجم نتواند شاگرد فرهاد مجیدی در استقلال گردد تا این مهاجم 34 ساله همچنان در لیگ بیستم بازیکن پدیده باشد.

دور جدید تمرینات پدیده در سال 1400 نیز از روز چهارم فروردین ماه در دو نوبت شروع شد که قاسمی نژاد در روز اول تمرینات غایب بود و در جلسه بعدی با دستور مهدی رحمتی تنها در کنار زمین دوید و در دور بعدی تمرینات پدیده در سال 1400 با سایر بازیکنان به تمرین مشغول شد.

همین موضوع شائبه ای به وجود آورد که گویا رحمتی بعد از ماجرای انتقال قاسمی نژاد به استقلال و حواشی به وجود آمده با این مهاجم غضب نموده و اجازه حضور وی در تمرینات را نخواهد داد.

پدیده در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم امام رضا در بازی سخت و حساس باید پذیرای پرسپولیس باشد و برخلاف خبرهای منتشر شده مهدی رحمتی روی مهاجم گلزن خود حساب ویژه ای در این بازی باز نموده و قاسمی نژاد سورپرایز ویژه رحمتی در این بازی برابر شاگردان یحیی گل محمدی خواهد بود

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6643

به "تصمیم مهم و سرنوشت ساز مهدی رحمتی برای بازی با پرسپولیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم مهم و سرنوشت ساز مهدی رحمتی برای بازی با پرسپولیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید