تهدید به بمب گذاری سه هواپیمای مسافربری در روسیه!

به گزارش وبلاگ خرید، مقام هواپیمایی روسیه که نامش اعلام نشده است به خبرگزاری دولتی تاس گفت: افراد ناشناس، سه هواپیمای مسافربری را تهدید به بمب گذاری کردند.

تهدید به بمب گذاری سه هواپیمای مسافربری در روسیه!

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

وی اضافه کرد: افراد ناشناس پیغام هایی را به ایمیل فرودگاه بین المللی شرمتووای مسکو ارسال نموده و در آن از جاسازی بمب در سه هواپیما در مسیرهای کراسنویارسک -مسکو، پرم-مسکو و مسکو-سن پترزبورگ خبر دادند.

مقام هواپیمایی روسیه اعلام کرد که نخست در خصوص بمب گذاری هواپیمایی که از پرم به مسکو پرواز می کرد خبر داده شد اما بدون حادثه فرود آمد و هواپیمایی هم که از مسکو به سن پترزبورگ پرواز می کرد سالم به زمین نشست و همینک هواپیمایی از کراسنویارسک به مسکو پرواز می نماید در هواست.

در ماه مارس گذشته بارها هواپیماهای مسافربری روسی تهدید به بمب گذاری شدند اما تا به امروز هیچ حادثه ای در این مورد رخ نداده است.

تهدیدهای بمب گذاری به مساله ای امنیتی برای روسیه تبدیل شده است و هر سال هزاران تهدید به شکل ایمیل یا تهدیدهای تلفنی صورت می گیرد و مسائل فراوانی را برای صنعت هوایی این کشور بوجود آورده است.

ایرنا

منبع: گردشبان
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 1 خرداد 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1489

به "تهدید به بمب گذاری سه هواپیمای مسافربری در روسیه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید به بمب گذاری سه هواپیمای مسافربری در روسیه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید