خبرنگاران دستور وزیر صنعت برای تخصیص امکانات برای کمک به سیل زدگان

به گزارش مجله بای بلاگ، تهران- خبرنگاران- وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستوری از سازمان های صنعت استانی، شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی بزرگ در استان های سیل زده خواست تا امکانات خود را برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده اختصاص دهند.

خبرنگاران دستور وزیر صنعت برای تخصیص امکانات برای کمک به سیل زدگان

به گزارش روز چهارشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی تاکید کرد تا خسارت های وارده به واحدهای تولیدی برآورد و گزارش شود و تشکل های کشوری در عمل به مسوولیت اجتماعی و یاری به سیل زدگان اقدام کنند.

وی گفت: با توجه به وقوع سیل در برخی شهرها و روستاهای استان های جنوبی کشور و خسارت به هموطنان و واحدهای صنعتی و تولیدی، انتظار می رود تلاش و مساعی خود را برای تهیه ارزاق و نیازهای عمومی مردم سیل زده به کار گرفته و با تخصیص امکانات لازم و گزارش نیازمندی ها به ستاد مرکزی، خسارت وارده به واحدهای تولیدی در سریعترین زمان ممکن اعلام شود.

رحمانی اضافه کرد: سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان های یاد شده موظفند ضمن عمل به موارد فوق، نسبت به همکاری همه جانبه با اصناف و مساعدت های حداکثری در حمایت از واحدهای تولیدی خسارت دیده را مد نظر قرار دهند.

وی از تشکل های مرتبط اعم از اتاق بازرگانی، اتاق اصناف و خانه صنعت، معدن و تجارت و همچنین واحدهای تولیدی نیز خواست تا در عمل به مسوولیت های اجتماعی خویش و به نمایش گذاشتن روح نوع دوستی، مردم سیل زده را یاری کنند.

پیشتر معاون آب و آبفای وزیر نیرو با بیان اینکه مدیریت خوبی در مهار سیل در جبهه نخست بارش ها شد، از ورود جبهه دوم از شنبه آینده به کشور خبر داد.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1390

به "خبرنگاران دستور وزیر صنعت برای تخصیص امکانات برای کمک به سیل زدگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستور وزیر صنعت برای تخصیص امکانات برای کمک به سیل زدگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید