خبر مهم مدیرعامل ایران خودرو برای خریداران

به گزارش وبلاگ خرید، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از به روز رسانی تعهدات معوق پنج محصول پرتیراژ این خودروساز اطلاع داد و گفت: با همت و کوشش کارگران خطوط فراوری و زنجیره تامین، تمامی تعهدات معوق تا شهریور ماه به صفر خواهد رسید.

خبر مهم مدیرعامل ایران خودرو برای خریداران

به گزارش ایکوپرس، فرشاد مقیمی در نشست با مدیران ارشد حوزه بازاریابی و فروش ایران خودرو اضافه نمود: در شهریورماه گذشته تعهدات معوق به مشتریان به بیش از 200هزار دستگاه خودرو رسیده بود، اما درحال حاضر با همت و کوشش مجموعه کارکنان، تعهدات 5 محصول به روز شده و در آینده نزدیک تمامی تعهدات معوق به روز خواهد شد.

وی توضیح داد: درحال حاضر خودرو های بنزینی با استاندارد یورو5 فراوری و تحویل مشتریان می گردد. اعمال استاندارد یورو5 برای خودرو های دوگانه سوز زمان بر بوده و احتیاجمند اجرای پروژه های متعدد بهبود است. به زودی مشکل شماره گذاری خودرو های دوگانه سوز برطرف خواهد شد.

مقیمی با بیان این که سالانه هزینه قابل توجهی صرف امور لجستیک می گردد، از برنامه ریزی برای کاهش هزینه های این بخش با هدف کاهش بهای تمام شده محصولات اطلاع داد و گفت: اقدامات اصلاحی موثری در این راستا تعریف شده و درحال پیاده سازی است.

وی به مدیران ارشد حوزه بازاریابی و فروش تاکید نمود: به گونه ای برنامه ریزی کنید که خودرو های فراوریی هر سایت برای جلوگیری از کاهش هزینه های لجستیک در همان منطقه جغرافیایی توزیع گردد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر هم افزایی میان واحد های مرتبط با مشتریان گفت: باید از ظرفیت های موجود برای تحقیقات و آنالیز های بازار با هدف کاهش هزینه ها بهره جست.

مقیمی بر استفاده از ظرفیت های موجود در بخش بازاریابی و فروش و همچنین خدمات پس از فروش تاکید نمود و گفت: باید بتوانیم ایران خودرو را به صندلی اصلی خود در بازار و نزد مشتریان برسانیم. بخش فروش در سازمان، مهم ترین کانال ارتباطی با مشتریان است و باید عملکرد آن در تکریم مشتری و خدمت رسانی به گونه ای باشد که اثر مطلوب و مثبتی در ذهن مشتریان برجای بگذارد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر توسعه برند خدمات پس از فروش ایران خودرو در بازار تاکید نمود و گفت: باید برنامه ریزی ها به سمتی حرکت کند که مشتریان برای خرید قطعه صرفا به شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو مراجعه نمایند و به جای مراجعه به مراکز نامعتبر، با خیال آسوده نسبت به خرید قطعه با کیفیت از نمایندگی ها اقدام نمایند.

وی ضمن تاکید بر نظارت بر عملکرد نمایندگی های مجاز در ارایه خدمات فروش و پس از فروش گفت: باید برند گروه صنعتی ایران خودرو را با بهبود عملکرد نمایندگی ها ارتقا بخشیم. باید با برنامه ریزی منسجم، همدلی و معین و پیگیری اهداف و رویکرد های معین در این راستا گام برداریم.

در ادامه این نشست قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با همدلی و همکاری میان بخش های مرتبط با مشتریان از جمله نمایندگی های مجاز، مدیریت ارتباط با مشتریان و امداد خودرو ایران به وسیله مجازی و با ایجاد میز کار اینترنتی، خدمات فروش و بخشی از خدمات پس از فروش بدون احتیاج به مراجعه حضوری مشتریان و یا خدمت در محل، درحال ارایه است.

محسن ناقدی از برنامه ریزی برای اجرای چندین پروژه برای بهبود خدمات به مشتریان اطلاع داد و گفت: فعالیت هایی که انجام می گردد باید برای مشتری ارزش اضافه نموده ایجاد کند، هدف ما جلب رضایت مشتریان است.

وی از تحویل بخشی از خودرو های ثبت نامی در طرح فروش فوق العاده اطلاع داد و گفت: در کم تر از یک ماه توانستیم فرآیند اجرای تعهدات و تحویل مشتریان این طرح فروش را شروع کنیم.

ناقدی با اشاره به توان مندی های ایران خودرو در فراوری خودرو های سفارشی اعلام نمود: برنامه هایی برای احیای برند آپکو و کسب سهم مناسب از بازار قطعات آپشن داریم.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2821

به "خبر مهم مدیرعامل ایران خودرو برای خریداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم مدیرعامل ایران خودرو برای خریداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید