سرمربی فوتسال بانوان حفاری: یک پای فینال هستیم

به گزارش وبلاگ خرید، سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز گفت: در بازی برگشت هم قطعا برنده می شویم و یک پای فینال هستیم.

سرمربی فوتسال بانوان حفاری: یک پای فینال هستیم

به گزارش خبرنگاران، مینا بارانی، سرمربی تیم ملی حفاری اهواز پس از پیروزی چهار بر سه تیمش مقابل سایپا در دور رفت مرحله پلی آف فوتسال بانوان گفت: گام اول پلی آف را که حکم فینال داشت با قدرت خیلی محکم برداشتیم. در این بازی سوار بر بازی بودیم. جا دارد از بازیکنان، کادر فنی و باشگاه به خاطر زحماتی که کشیدند تشکر کنم.

او در مورد بازی برگشت گفت: بازی برگشت را قطعا می بریم و یک پای فینال هستیم.

سرمربی تیم ملی حفاری در مورد شرایط آسیب دیدگی سحر پاپی گفت: آخرین اخباری که به ما رسیده حالش مساعد است و در بازی های دیگر به ما اضافه می شود. او در برخوردی که با گلر تیم حریف داشت، از ناحیه مچ پا دچار مشکل شد. سعی می کنیم او را به بازی برگشت برسانیم اما بازیکنان دیگری هم هستند که می توانند جایگزین پاپی شوند.

بارانی در مورد مرحله پلی آف گفت: چهار تیمی که به پلی آف صعود کرده اند قوی هستند. در این بازی هم نمی توانستیم سایپا را دست کم بگیریم. می دانستیم این تیم چگونه بازی می کند. ما تیم برتر میدان بودیم اما گاهی بازیکنان احساسی بازی کردند و خیلی از موقعیت ها را گل نکردیم. با این حال فکر می کنم بازی برگشت زیباتر باشد.

به گزارش خبرنگاران، در خاتمه این بازی سحر پاپی به بیمارستان منتقل شد تا شرایط آسیب دیدگی او مشخص شود. احتمال وجود دارد که پاپی دچار شکستگی پا شده باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 849

به "سرمربی فوتسال بانوان حفاری: یک پای فینال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی فوتسال بانوان حفاری: یک پای فینال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید