سریال خواهران بد؛ نقشه های خنده دار برای کشتن شوهرخواهر

به گزارش وبلاگ خرید، اگر اهل سریال تماشا باشید حتما کلیس بنگ را به خاطر بازی در نقش اصلی سریال دراکولا می شناسید. او در سریال قانون شکنان نقش منفی خیلی نفرت انگیزی را بازی می کرد و حالا در سریال تازۀ خواهران بد هم نقش مشابهی را به عهده گرفته است؛ او کارش را عالی انجام داده و شخصیت جان پل ویلیامز را کاملا اعصاب خرد کن و عوضی از کار درآورده است! اصلا می گردد گفت یکی از نکات کلیدی که باعث جذابیت این سریال می گردد همین نفرتی است که ما از این شخصیت پیدا می کنیم.

سریال خواهران بد؛ نقشه های خنده دار برای کشتن شوهرخواهر

به گزارش خبرنگاران؛ خواهران بد یک سریال مجذوب نماینده کمدی، انتقامی، جنایی و رازآمیز است، با داستانی بسیار هوشمندانه که بیننده را دائما در حال حدس زدن و حل کردن معما ها نگه می دارد. داستان این سریال دربارۀ پنج خواهر به نام های اِوا، گریسی، اورسولا، بیبی و بِکا است که بعد از مرگ پدر و مادرشان هم قسم می شوند که تا آخر عمر پشت هم بایستند و از همدیگر مراقبت نمایند.

اولین تصمیمی که آن ها برای عمل کردن به این سوگند می گیرند این است که خواهرشان گریس را از دست شوهر بدجنس و پلید و سادیستی اش یعنی ژان پل خلاص نمایند. آن ها احساس می نمایند که روح و روان خواهرشان دارد زیر دست این هیولای مکار پژمرده می گردد و از بین می رود؛ انگار ژان پل دلش می خواهد هر جور که شده رابطۀ زنش را با خواهرانش و با همۀ جهان قطع کند؛ او از آن آدم هایی است که نقشه می کشد تا زندگی هرکسی را که می شناسد به یک شیوۀ خاصی خراب کند. خب حالا نقشۀ خواهر ها برای خلاص شدن از دست او چیست؟ نکتۀ مجذوب نماینده و جنایی و خنده دار ماجرا این است که آن ها به چیزی کمتر از مرگ او راضی نیستند!

ترکیبی که سریال دختران بد از طنز و معما و هیجان به وجود آورده واقعا خارق العاده و تماشایی است. داستان سریال در طول 10 قسمت خیلی سریع و پرشتاب پیش می رود و همۀ قسمت ها به صورتی متوازن و متعادل پر از شوخی های بامزه، ماجرا های پیچیده و اتفاقات غیرقابل پیش بینی هستند. مضامین مختلف سریال به خوبی با هم جفت و جور شده اند و یک کلیت منسجم و صیقل زده را شکل داده اند. همدلی خواهر ها و وفاداری شان به قسمی که خورده اند واقعا یک جور هایی دلگرم نماینده و دوست داشتنی است؛ احساس خانواده بودن در این سریال به شکل گرم و عاطفه برانگیزی به مخاطب منتقل می گردد، بدون اینکه حال و هوای طنز سریال به سمت یک فضای احساساتی رفته باشد.

یک سری چالش ها و دوراهی های اخلاقی در داستان سریال وجود دارد که هم تامل برانگیز هستند و هم تماشایی و مجذوب نماینده. مثلا هر کدام از خواهر ها در جهت اجرای نقشه ای که در سر دارند گاهی با این سوال روبرو می شوند که آیا ضروری است تا این حد پیش بروند؟ آیا نمی گردد طور دیگری قضیه را حل کرد؟ ولی هربار که چنین فکری به سراغ آن ها می آید اتفاقی می افتد که باز انگار فقط یک راه را پیش پای آن ها باز می گذارد.

شخصیت ها آنقدر خوب در همان ابتدای سریال ساخته و پرداخته می شوند که ما خیلی زود با آن ها ارتباط برقرار می کنیم، طوری که انگار مدت هاست آن ها را می شناسیم. این شخصیت پردازی خوب قطعا یک دلیلش بازی های درخشانی است که در سریال می بینیم. علاوه بر کلیس بنگ که توانسته به طرز معجزه آسایی هم زمان ترسناک و نفرت انگیز و خنده دار باشد، بقیۀ بازیگر ها هم حرفه ای و کاربلد هستند و در کنار یکدیگر یک معجون درجه یک و دلپذیر از هنرنمایی های متفاوت را به وجود آورده اند.

  • بازیگران: کلیس بنگ (Claes Bang)، شارون هورگان (Sharon Horgan)، آن ماری داف (Anne Marie Duff) و دیگران
  • تاریخ انتشار: از 28 مرداد
منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8810

به "سریال خواهران بد؛ نقشه های خنده دار برای کشتن شوهرخواهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال خواهران بد؛ نقشه های خنده دار برای کشتن شوهرخواهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید