سعادتمند: طرفدار استقلال حق دارد بی اعتماد باشد، از صبر بازیکنان تشکر می کنم

به گزارش وبلاگ خرید، مدیرعامل استقلال از طرفداران آبی پوشان پایتخت زمان خواست تا بتواند مسائل این باشگاه را حل نماید.

سعادتمند: طرفدار استقلال حق دارد بی اعتماد باشد، از صبر بازیکنان تشکر می کنم

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی باشگاه استقلال، احمد سعاتمند در واکنش به ارسال نامه وکیل دیاباته گفت: این خبر صحیح است و وکیل دیاباته با ارسال نامه ای خواهان دریافت حقوق موکلش شده است و ما وظیفه داریم این خواسته را فراهم کنیم. پیش از این تاکید کردم که آمده ام تا نگذارم حتی یک آجر از استقلال کم گردد و بر سر عهد خودم هستم. به وسیله همین پیغام به طرفداران استقلال اعلام می کنم همه کوششم را خواهم کرد که طلب دیاباته قبل از موعد معین شده پرداخت گردد.

او ادامه داد: اگر چه بیش از پنج ماه است که حقوق این بازیکن ارزشمند و با اخلاق پرداخت نشده است، اما به هر شکل ممکن این مبلغ فراهم و به حساب این بازیکن واریز خواهد شد. بخشی از مطالبات به حق بازیکنان دیگر تیم نیز پرداخت شده است. از تمامی بازیکنان تیم بابت صبر و تحملشان پیرامون دریافت مطالبات صمیمانه تشکر می کنم. تا زمانی که طلب دیاباته، میلیچ و حتی پادوانی عزیز پرداخت نگردد، طرفداران استقلال به باشگاه اعتماد نخواهند کرد و من هم قصد ندارم دست احتیاج به سمت آنها دراز کنم. بر این باورم که طرفدار استقلال حق دارد بی اعتماد باشد اما اعتمادی که در طول زمان به دست بیاید، خدشه دار شدنی نیست.

مدیرعامل استقلال اضافه نمود: می کوشم تا به جای دریافت یاری از طرفداران دلسوز استقلال که طی چند ساعت گذشته مرتبا با ارسال پیغام خواهان یاری مالی به باشگاه هستند، به آنها خدماتی را ارائه نماییم که استفاده آنها از این نوع خدمات به استقلال نفع مالی برساند. به طرفدارانی که پیش از این با از دست دادن بازیکنان محبوب خود اشک ریخته اند تاکید می کنم که قرار نیست دیاباته یا بازیکن عزیز دیگری از استقلال جدا گردد. دیاباته و بازیکنان دیگر تا همین امروز هم مردانگی کردند که بدقولی های مالی باشگاه را تحمل نموده اند. این فشارها هست اما به تدریج رفع خواهد شد.

سعادتمند گفت: در استقلال استراحت معنا ندارد. به محض این که یک مشکل حل می گردد، بعدی از راه می رسد و ما می کوشیم برای رفع کردن این مسائل، خیلی سریع تر راهکار مناسب را اجرایی کنیم. باید کاری کنیم که طرفداران بتوانند به وسیله دریافت خدمات به تیم محبوب خود یاری نمایند؛ ضمن این که مسائل مالی استقلال را نیز باید به هر شکل ممکن کاهش دهیم. درک می کنم که طرفداران استقلال از اخبار منفی و نگران نماینده خسته شده اند اما از آنها کمی زمان می خواهم تا بستر مناسب برای سرانجام یافتن یا کاهش این اخبار فراهم گردد.

او در سرانجام گفت: اگر چه می دانم از همین امروز عزیزانی کوشش خواهند کرد که نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم و از هیچ کوششی برای این منظور دست برنخواهند داشت اما شک ندارم با حمایت طرفداران این کوشش های منفی بی ثمر خواهد ماند. کوشش برای کسب اعتماد متقابل و نزدیکی و اخوت بین باشگاه و طرفداران ارزشمند است.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2005

به "سعادتمند: طرفدار استقلال حق دارد بی اعتماد باشد، از صبر بازیکنان تشکر می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: طرفدار استقلال حق دارد بی اعتماد باشد، از صبر بازیکنان تشکر می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید