شلیک پدر به دو فرزند خود در درگیری خانوادگی در ارومیه

به گزارش وبلاگ خرید، پدر ارومیه ای در خانه خودش دست به جنایت خانوادگی زد و با سلاح کلاشینکف بهنام را به قتل رساند و شیر علی را زخمی کرد.

شلیک پدر به دو فرزند خود در درگیری خانوادگی در ارومیه

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، صدای شلیک های پی در پی از کلاشینکف در روستای منصور آباد ارومیه می پیچد اهالی وحشت زده و نگرانند. آن ها در حالی که از ریز جزئیات این قتل خونین خانوادگی بی اطلاع هستند در مراسم عزاداری خانواده امین آذری شرکت کردند.

شنبه 22 آذر ماه در یک درگیری خانوادگی، 2 برادر با شلیک گلوله پدرشان زخمی به قتلمی رسند. یکی از اهالی روستای منصور آباد با بیان اینکه با قاتل در کلانتری دیدار داشته است می گوید: مجرم به او گفته است که به علت کم توجهی به او، بهنام را با کلاشینکف به قتل رسانده و شیر علی را زخمی نموده است.

پدر ارومیه ای با سلاح کلاشینکف فرزند خود را به قتل رساند

جاسم یکی از 5 برادر خانواده امین آذری با تکذیب اختلاف برداران خود با پدرش، اظهار کرد:شیر علی و بهنام از کودکی با پدرم اختلافی نداشته اند و اهالی روستای منصور آباد این قضیه را تائید می نمایند.

جاسم ادامه داد: اطلاعی ندارم که در چند روز اخیر برادرانم با پدرم چه مسئله ای داشته اند شاید از یکدیگر ناراحت بودند. پدرم 59 سالش است و با اسلحه کلاشینکف به برادرانم شلیک کرد اطلاعی ندارم که پدرم اسلحه را از کجا آورده است اگر می دانستیم پدرم در خانه سلاح نگهداری می نماید از این اتفاق جلوگیری می کردیم.

وی ادامه داد: مادرم و خواهرانم در لحظه تیراندازی حضور داشتند و ما چند دقیقه بعد از حادثه متوجه به قتل رسیدن بهنام و زخمی شدن شیر علی شدیم، همچنین همه در خانواده شان مشکل دارند.

جاسم امین آذری در انتها گفت: پدرم پس از به زخمی کردن شیر علی و به قتل رساندن بهنام، خودش را همراه با اسلحه کلاشینکف به کلانتری و مراجع قضایی تحویل داد. فرار کردن پدرم و دستگیری او در مرز شایعه است همچنین شیر علی هم اکنون در آی سیو بیمارستان به سر می برد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5496

به "شلیک پدر به دو فرزند خود در درگیری خانوادگی در ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک پدر به دو فرزند خود در درگیری خانوادگی در ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید