عمو دونالد دیدی چطور شد؟!

به گزارش وبلاگ خرید، بی خیالی ترامپ در باره شیوع ویروس کرونا در آمریکا با عصبانیت مردم آمریکا و تمسخر بعضی از رسانه های غربی روبه رو شد.

عمو دونالد دیدی چطور شد؟!

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، بی خیالی ترامپ در باره شیوع ویروس کرونا در آمریکا با عصبانیت مردم آمریکا و تمسخر بعضی از رسانه های غربی روبه رو شد. بعد از انتشار خبر مبتلا شدن تعدادی از شهروندان آمریکا به کرونا و گزارش سازمان بهداشت جهانی که از احتمال گسترش دامنه این بیماری خبر داده بود، دونالد ترامپ که در سفر هند بود به خبرنگارانی که از وی در این باره سوال نموده بودند گفت؛ من فکر می کنم که کرونا به زودی در آمریکا مهار شده و به کنترل در خواهد آمد.

ترامپ در حالی که ژست حقوق بشری گرفته بود گفت؛ اکنون باید به فکر کشور های دیگر باشیم و به آن ها برای مقابله با این ویروس یاری کنیم! چون می خواهیم کشور های دیگر هم خوشبخت و در سلامت باشند. در این هنگام خبرنگاری پرسید آقای رئیس جمهور می دانند که ویروس خطرناک کرونا در کشور ایشان به سرعت در حال پیشروی است و سازمان بهداشت جهانی نیز درباره این خطر هشدار داده است؟! ترامپ در پاسخ گفت؛ پس بگذارید ببینم چطور میشه، ولی من فکر می کنم درست میشه!

اولین اعتراض به بی خیالی ترامپ نسبت به گسترش ویروس کرونا از سوی خانم الک زیزار وزیر بهداشت و خدمات دولت وی صورت گرفت؛ دولت نمی تواند با ببینم چطور میشه به جنگ کرونا برود. آقای ترامپ باید همتی بیشتر از ببینیم چطور میشه داشته باشد!

گزارش های بعدی از افزایش ده ها برابری قیمت ماسک، دستکش یک بارمصرف و مایع ضدعفونی کننده در آمریکا خبر می دهد که با هجوم انبوه مردم به فروشگاه ها برای خرید کالای مورد احتیاج و مخصوصاًًً اقلام و اجناس خوراکی همراه بوده است و مسئولان بهداشت این کشور رسماً اعلام نموده اند که لوازم بهداشتی موجود با میزان احتیاج به این کالا فاصله زیادی دارد و این مشکل در سرعت بخشیدن به شیوع بیماری و افزایش تعداد مبتلایان و مرگ بعضی از آنان نقش قابل ملاحظه ای داشته است.

لازم به ذکر است بعضی از رسانه های آمریکایی با توجه به کمبود ها و شرایط سخت کنونی این کشور برای مقابله با ویروس کرونا، اظهارات ترامپ درباره یاری به کشور های دیگر را به تمسخر گرفته اند و با اشاره به سخنان وی در هند که گفته بود صبر کنید ببینیم چطور میشه! نوشته اند: عمو دونالد دیدی چطور شد؟!

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1110

به "عمو دونالد دیدی چطور شد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمو دونالد دیدی چطور شد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید