فقط 56 واحد صنعتی استان سمنان با تمام ظرفیت فعال هستند

به گزارش وبلاگ خرید، هاشمی با بیان اینکه احیاء واحد های راکد و نظارت بر بازار دو اولویت اقتصادی استان است، گفت: تنها 56 واحد صنعتی با 100 درصد ظرفیت مشغول به فعالیت هستند.

فقط 56 واحد صنعتی استان سمنان با تمام ظرفیت فعال هستند

به گزارش خبرنگاران از سمنان، سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در نشستی با حضور مسئولان صنعت معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه تنها 56 واحد صنعتی استان با 100 درصد ظرفیت مشغول به فعالیت است، تاکید کرد: احیا واحد های راکد و نظارت بر بازار، انتظار ما از سازمان صمت استان سمنان است.

وی با بیان اینکه بحث بازار، یکی از مباحث بسیار مهم کشور است و لازم است کارشناسان سازمان صمت، نظارت خود را بر بازار تشدید کنند، گفت: یکی از مهمترین وظایف سازمان صنعت معدن در حال حاضر، نظارت بر حوزه بازار در بحث رعایت پروتکل های بهداشتی است.

استاندار سمنان با بیان اینکه تمام دستگاه ها باید در پی امید بخشی، افزایش اعتماد و رضایتمندی مردم باشند، گفت: سازمان صنعت معدن و تجارت در بحث نظارت بر بازار، از وجود مردم و پتانسیل عمومی استفاده کند.

علی تشنه دل، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان نیز در این دیدار با بیان اینکه غرب استان، مرکز تمرکز صنایع استان بوده، اما نیروی انسانی بسیار کمی در اداره صمت شهرستان گرمسار در حال انجام وظیفه است، گفت: در برخی شهرستان های استان، این سازمان ساختار و چارت رسمی ندارد که این مسئله برای انجام مأموریت های این مجموعه مشکل آفرین است.

وی اضافه کرد: در گذشته در حوزه معدن شورای تعامل داشتیم که احیا مجدد این شورا می تواند تأثیر بسزایی در رضایتمندی مردم از این سازمان ایفا کند.

ح

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8585

به "فقط 56 واحد صنعتی استان سمنان با تمام ظرفیت فعال هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط 56 واحد صنعتی استان سمنان با تمام ظرفیت فعال هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید