فناوران برتر جوان پارک فناوری پردیس معرفی شدند

به گزارش وبلاگ خرید، به گزارش خبرنگاران به نقل از پارک فناوری پردیس، مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس همزمان با معرفی و تقدیر از فناوران برتر این پارک امروز با حضور مهدی صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس برگزار گردید.

فناوران برتر جوان پارک فناوری پردیس معرفی شدند

در این مراسم از 3 فناور برگزیده شاغل در پارک فناوری پردیس، تقدیر شد.

مریم زارع از یک شرکت دانش بنیان که پیش از اینها 5 گرنت فناوری از ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نموده بوده و تا به امروز نقش مؤثر در فراوری و توسعه 70 محصول دانشی و نوآورانه حوزه پلیمر و مهندسی پزشکی در شرکت مستقر در پارک داشته نفر اول برگزیده این مراسم شد. وی همچنین مشاور و مجری 3 هسته نخبگانی در طرح شهید احمدی روشن بنیاد ملی نخبگان بود.

اباقان قهرمان دانش آموخته مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت کارآفرینی از دانشگاه بارسلون اسپانیا، دارای 3 مقاله ISI و مؤثر در فراوری 4 محصول دانشی در یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس نیز به عنوان یکی دیگر از فناوران برتر در این مراسم مورد تقدیر نهاده شد.

همچنین سید خلیل حسین زاده به دلیل مشارکت در طرح کلان ملی توسعه دستگاه های جراحی الکتریکی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طراحی و پیاده سازی الگوریتم های هوشمند انعقاد عروق عظیم در دستگاه های جراحی الکتریکی و طراحی و ساخت دستگاه های جراحی الکتریکی با قابلیت انعقاد با پلاسمای گاز آرگون، به عنوان فناور برتر پارک پردیس مورد تقدیر نهاده شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6255

به "فناوران برتر جوان پارک فناوری پردیس معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناوران برتر جوان پارک فناوری پردیس معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید