لک: اگر شُل بازی کنیم، همه چیز گل و بلبل است؟، وقت تلف نکردم

به گزارش وبلاگ خرید، دروازه بان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: برای نتیجه دریافت تیمم هر کاری می کنم. اتلاف وقت هم بخشی از آن است، اما امروز وقت تلف نکردم.

لک: اگر شُل بازی کنیم، همه چیز گل و بلبل است؟، وقت تلف نکردم

به گزارش خبرنگار روزشی وبلاگ خرید، حامد لک پس از رجحان 2 بر یک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل استقلال گفت: با تمرکز و دوندگی زیاد بچه ها، باهوش عمل کردیم و توانستیم جلوی حملات استقلال را بگیریم. از فرصت های گلزنی استفاده کردیم و به پیروزی رسیدیم.

وی درباره برخوردش با مدافعان استقلال توضیح داد: برخوردی با دیاباته داشتم که روی زمین افتادم. پس از آن از زمین برخاستم که چشمی گفت بلند شو. من گفتم نیفتادم که می گویی بلند شو. بحثم با دانشگر هم در همان صحنه بود که گفتم من روی زمین نیفتادم که وقت تلف کنم.

دروازه بان ماشین سازی درخصوص شعارهای طرفداران استقلال و پرسپولیس علیه خودش گفت: مهم این است که باید برای تیمم کوشش کنم و از جانم مایه بگذارم. اگر ما بد بازی می کردیم و می باختیم، امتیازی به ما داده نمی شد، اما همه کوشش خود را کردیم که به هر طریقی ببریم. اگر وقت تلف نکنم و ببازیم، امتیازی به ما نمی دهند. اگر شُل بازی کنیم و ببازیم، همه چیز گل و بلبل است؟

لک در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد که وقت تلف می نماید، توضیح داد: شما می توانید برای پیروز شدن، هر کاری بکنید که وقت تلف کردن، بخشی از آن است. طرفداران هم از تیم شان گل می خواهند، اما من برای نتیجه دریافت تیمم هر کاری می کنم. اتلاف وقت هم بخشی از آن است، اما امروز وقت تلف نکردم.

وی درباره اینکه پس از شوت وریا غفوری هم روی زمین افتاد، گفت: در آن صحنه روی زمین نیفتادم. بلکه خندیدم و سجده کردم که آن توپ گل نشد!

دروازه بان ماشین سازی درخصوص درگیری فیزیکی اش با محمد دانشگر گفت: او به صورتم دست زد و داور باید به او کارت زرد می داد. دانشگر گفت شلوغش می کنی و با دست به صورتم زد، اما وقتی تلف نمی کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 116

به "لک: اگر شُل بازی کنیم، همه چیز گل و بلبل است؟، وقت تلف نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لک: اگر شُل بازی کنیم، همه چیز گل و بلبل است؟، وقت تلف نکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید