مردم از فرایند پروژه های ورزش و جوانان استان سمنان گلایه مند هستند

به گزارش وبلاگ خرید، به گزارش خبرنگاران، منوچهر فخری عصر چهارشنبه در پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری و جذب اعتبارهای تملک دارایی های سرمایه ای استان سمنان به میزبانی سالن جلسات استانداری، ضمن اشاره به فرایند کند پروژه های ورزشی، بیان نمود: اقدامات انجام گرفته از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان در بحث پروژه های عمرانی رضایت بخش نیست.

مردم از فرایند پروژه های ورزش و جوانان استان سمنان گلایه مند هستند

وی با بیان اینکه ورزش دارای اهمیت بسزایی است اما برعکس در حوزه طرح های عمرانی شاهد هستیم که اهمیتی به پروژه ها داده نمی گردد، ابراز کرد: پروژه های ورزشی در استان شاهد بدقولی های مکرر از سوی وزارت ورزش و جوانان است.

وعده های مکرر

معاون استاندار سمنان ضمن بیان اینکه از بدقولی های وزارت ورزش و وعده های عملی نشده، راضی نیستیم، تاکید نمود: از مسئولان ورزش و جوانان استان می خواهیم این گلایه ها را به وزارتخانه انتقال دهند، امروز در شهری مثل سمنان که کمترین سرانه ورزشی استان را دارد شاهد وجود پروژه های نیمه تمام ورزشی هستیم یا در شاهرود نزدیک به یک دهه هنوز نتوانسته ایم استادیوم 15 هزار نفری را به بهره برداری کامل برسانیم.

فخری با بیان اینکه وزارت ورزش باید دستور رسیدگی به این طرح ها را صادر کند، ابراز داشت: جامعه نیازمند ترویج ورزش است اما بدون زیرساخت این امر امکان پذیر نخواهد بود که نمونه آن را می توان در فرایند بسیار کند پروژه های سفر رئیس جمهور در حوزه ورزش و جوانان مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه باید گلایه های مردم و مسئولان استان در زمینه ورزش و جوانان به وزارت خانه منتقل گردد، گفت: مردم گلایه مند هستند از سوی دیگر این گلایه به حق است چرا که بدقولی های مکرر در حوزه پروژه های ورزش و جوانان صورت پذیرفته است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3945

به "مردم از فرایند پروژه های ورزش و جوانان استان سمنان گلایه مند هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم از فرایند پروژه های ورزش و جوانان استان سمنان گلایه مند هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید