مقاله: توزیع مرغ به نرخ دولتی در میادین میوه و تره بار

به گزارش وبلاگ خرید، به گزارش صدا و سیما، مهدی یوسف خانی با بیان اینکه قیمت آزاد مرغ در بازار به علت توزیع مرغ های تنظیم بازاری کاهش یافته است، گفت: قیمت مرغ گرم به نرخ دولتی 20 هزار و 400 تومان در هر کیلو و مرغ منجمد نیز هر کیلو 15 هزار تومان برای مصرف کننده است.

مقاله: توزیع مرغ به نرخ دولتی در میادین میوه و تره بار

یوسف خانی افزود: مردم، به علت توزیع مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های سطح شهر، نیاز خود را برطرف کنند و این اقلام را از بازار آزاد به علت بالا بودن قیمت، تهیه نکنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران درباره تخم مرغ نیز گفت: تخم مرغ به نرخ مصوب در بازار رسیده است و هر کیلو 14 هزار و 500 تومان و شانه ای 29 هزار تومان به فروش می رسد.

وی افزود: مرغ گرم و منجمد به نرخ دولتی، روزانه به میزانی توزیع می شود که نرخ بازار آزاد آن شکسته شود.

وی گفت: چون برخی عرضه کنندگان، مرغ های زنده را در بازار تهیه می کنند و این مرغ با قیمت 17 هزار و 500 تومان به کشتارگاه ها عرضه می شود، بنابراین نرخ مرغ گرم در بازار هم بسیار بیشتر از نرخ مصوب و با قیمت 24 هزار تومان برای کشتارگاه ها تمام می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با بیان اینکه مرغ گرم و منجمد تنظیم بازاری در میادین میوه و تره بار موجود است، گفت: در سطح شهر هم از امروز توزیع آن آغاز شده و در واحدهای صنفی خارج از میدان میوه و تره بار بهمن هم به صورت عمده به آن ها داده می شود تا با نرخ مصوب 20 هزار و 400 تومان به فروش برسانند.

منبع مقاله: توزیع مرغ به نرخ دولتی در میادین میوه و تره بار

انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8605

به "مقاله: توزیع مرغ به نرخ دولتی در میادین میوه و تره بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: توزیع مرغ به نرخ دولتی در میادین میوه و تره بار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید