نامه سوری های مقیم آمریکا به ترامپ درباره قانون ناعادلانه سزار

به گزارش وبلاگ خرید، خبرنگاران نوشت: شهروندان سوری مقیم آمریکا با ارسال نامه ای به رئیس جمهور این کشور تاکید کردند واشنگتن از طریق اعمال قانون موسوم به قانون سزار، علیه مردم سوریه جنایت جنگی مرتکب می شود.

نامه سوری های مقیم آمریکا به ترامپ درباره قانون ناعادلانه سزار

به نقل از خبرگزاری سانا، شهروندان سوری مقیم آمریکا با ارسال نامه ای به دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، تاکید کردند که واشنگتن از طریق تحمیل تحریم و اعمال قانون موسوم به قانون سزار، علیه مردم سوریه جنایت جنگی مرتکب می گردد و این مسئله به عنوان شکلی از اشکال تبعیض نژادی تلقی می گردد و باید فورا مرتفع گردد.

در این نامه که از سوی عزیر وهبی، رئیس کمیته آمریکا-سوریه، به ترامپ ارسال شده، آمده است: در کنار اهالی خود در سوریه که دارند با قبیح ترین نوع جنگ یعنی جنگ اقتصادی که از سوی دولت آمریکا راه اندازی شد، دست و پنجه نرم می کنند، می ایستیم.

این نامه به اقدام آمریکا از طریق نیروهای اشغالگر خود در سوریه به تنگ تر کردن حلقه محاصره اقتصادی علیه مردم سوریه از طریق غارتگری ثروت وسرقت نفت و آتش زدن مزارع گندم مردم، اشاره کرده است.

همچنین سوری های مقیم ایالات پنسیلوانیای آمریکا با برگزاری تجمع اعتراضی و مشارکت عده ای از مردم آمریکا، قانون موسوم به قانون سزار را محکوم کردند.

2323

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2817

به "نامه سوری های مقیم آمریکا به ترامپ درباره قانون ناعادلانه سزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه سوری های مقیم آمریکا به ترامپ درباره قانون ناعادلانه سزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید