نورانی: با صلاحدید کادر فنی و پزشکی، اردوی تیم ملی هاکی را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردیم، ورزشکارانی که کرونا گرفته اند، بدون علامت بودند

به گزارش وبلاگ خرید، سرمربی تیم ملی هاکی گفت: ورزشکارانی که تست کرونای آنها مثبت شده، بدون علامت بودند و اردو نیز با صلاحدید کادر فنی و پزشکی تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

نورانی: با صلاحدید کادر فنی و پزشکی، اردوی تیم ملی هاکی را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردیم، ورزشکارانی که کرونا گرفته اند، بدون علامت بودند

رجب نورانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره مثبت شدن تست کرونای سه ملی پوش در آستانه برگزاری مرحله نخست اردوی تیم ملی گفت: پیش از برگزاری مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی تست کرونا گرفته شد و ورزشکاران تا دریافت جواب در قرنطینه بودند که جواب سه ملی پوش مثبت شد. این ورزشکاران بدون علامت بودند و حال عمومی شان در حال حاضر خوب است. قرار بود اردوها اگر تست ملی پوشان منفی باشد از بعدازظهر روز سه شنبه شروع گردد، اما با این شرایط با صلاحدید پزشکان و کادر فنی تصمیم گرفتیم اردو برگزار نگردد.

وی اضافه نمود: اردوی تیم ملی قرار بود در پارس آباد استان اردبیل و با رعایت پروتکل های بهداشتی برای شرکت در دو رویداد مهم انجام گردد. نخستین مرحله اردوی آماده سازی برای شرکت در مسابقات جهانی 2021 و بازی های آسیایی داخل سالن بود.

سرمربی تیم ملی هاکی عنوان نمود: به هر حال بعد از بوجود آمدن این مشکل قرار شد جلسه ای برگزار و درباره برگزاری اردوها برنامه ریزی کنیم و در فدراسیون همراه با کمیته فنی و پزشکی درباره اینکه در آینده چه کاری انجام دهیم، تصمیم گیری لازم را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4549

به "نورانی: با صلاحدید کادر فنی و پزشکی، اردوی تیم ملی هاکی را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردیم، ورزشکارانی که کرونا گرفته اند، بدون علامت بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورانی: با صلاحدید کادر فنی و پزشکی، اردوی تیم ملی هاکی را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردیم، ورزشکارانی که کرونا گرفته اند، بدون علامت بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید