واکسیناسیون جانبازان و سالمندان آغاز شد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ خرید، در ادامه فاز 1 واکسیناسیون علیه بیماری کووید 19 و بدنبال آغاز واکسیناسیون کادر درمان، واکسیناسیون سالمندان و جانبازان و کارکنان آسایشگاه ها ها نیز عملا در روز پدر، سالروز ولادت مولای متقیان علی(ع) آغاز شد.

واکسیناسیون جانبازان و سالمندان آغاز شد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در ادامه فاز 1 واکسیناسیون علیه بیماری کوویو 19 و بدنبال شروع واکسیناسیون کادر درمان، واکسیناسیون سالمندان و جانبازان و کارکنان آسایشگاه ها ها نیز عملا در روز پدر، سالروز ولادت مولای متقیان علی ع ساعتی پیش با حضور وزیر بهداشت در آسایشگاه سالمندان کهریزک شروع شد.

ظرف هفته پیش رو با ادامه واکسیناسیون خط مقدم درمان و سالمندان و جانبازان مقیم آسایشگاه ها، تا قبل از نیمه اسفندماه واکسیناسیون مرحله اول 110 هزار نفر از افراد گروه هدف فاز یک اجرا شده که تنها 2 دهم درصد کل جمعیت هدفی است که تا گایان برنامه واکسیناسیون باید واکسینه شوند، همچنین واکسیناسیون دز دوم دریافت کنندگان واکسن نیز 12 اسفند طبق برنامه زمان بندی و سه هفته بعد از دریافت دز اول انجام خواهد شد.

تلاش بر این است با محموله های بعدی واکسن که ظرف روز های آینده بتدریج وارد کشور خواهد شد تا قبل از سال جدید، واکسیناسیون در گروه های هدف فاز یک انجام شود و با شروع سال جدید شاهد واکسیناسیون گروه های هدف فاز 2 بترتیب اولویت مندرج در سند ملی واکسن کرونا خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6450

به "واکسیناسیون جانبازان و سالمندان آغاز شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون جانبازان و سالمندان آغاز شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید