واکنش باشگاه پرسپولیس به شکایت فولاد در ماجرای سینا اسدبیگی

به گزارش وبلاگ خرید، تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای نسبت به آغاز جوسازی ها علیه پرسپولیس در آغاز رقابت های لیگ برتر واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به شکایت فولاد در ماجرای سینا اسدبیگی

باشگاه پرسپولیس امرزوز (شنبه) با صدور بیانیه ای نسبت به شکایت باشگاه فولاد خوزستان از سینا اسدبیگی واکنش نشان داد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است: لیگ بیست و دوم تازه شروع شده است و به نظر می رسد جریان سازی ها علیه پرسپولیس در همین بدو امر شروع شده است.

اقدام باشگاه فولاد خوزستان بعد از بازی شب گذشته تحت تاثیر پاره ای القائات و بدون آن که مستندات کافی ارائه شده باشد، اجرا شده و اگر این رویه مرسوم گردد، فوتبال ایران، فصلی متشنج و پر از حاشیه و غوغا را در پیش خواهد داشت.

باشگاه فولاد با این شکایت فضایی پر از تشویش و درگیری را در فوتبال به وجود می آورد و بعید نیست در هفته های آینده، چند باشگاه از چند باشگاه دیگر بر اساس شنیده ها، شایعات، حدس ها و مواردی از این دست، شکایتی را مطرح نمایند؛ شکایاتی بدون پشتوانه مستندات حقوقی و فقط در حد ادعا و البته با هدف برای مشوش کردن جو علیه بقیه.

سینا اسدبیگی بر اساس قانون و مجوز بازی سازمان لیگ فوتبال، بازیکن قانونی پرسپولیس است. شکایت باشگاه فولاد بر چه اساسی اجرا شده که حالا بخواهد به یک رسم بدل گردد؟

باشگاه ها ممکن است نسبت به بازیکنانی که در اختیار دیگر باشگاه قرار دارند، ادعایی داشته باشند. تا وقتی که هیچ پرونده ای آنالیز نشده و حکمی صادر نگردیده، اتفاقی نیفتاده است. فعالیت بازیکن هم کاملا در چارچوب های قانونی رخ داده است.

از اقدام مدیران باشگاه فولاد خوزستان متاسفیم، بدون آن که مستندی داشته باشند وارد بازی های دیگران شوند و در راستا حاشیه سازی علیه باشگاهی دیگر وارد شوند. حیرت آور این که مسوولان فولاد به خاطر بازی کردن بازیکنی که مجوز و کارت بازی داشته است، انتظار تغییر نتیجه دارند و چنین امیدواری به طرفداران خود داده اند که نشان دهنده عدم اشراف به مسائل حقوقی فوتبال است.

هشدار می دهیم که رواج چنین رویه ای در میان باشگاه ها، فوتبال ایران را وارد مسائل تازه ای خواهد نمود و مستقیما از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می خواهیم که با جدیت به این موضوع ورود کند و گرنه باشگاه پرسپولیس و تمام باشگاه های دیگر هم می توانند از این هفته بر اساس هر شنیده و شایعه، نسبت به طرح شکایتی مشتبه اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 مرداد 1401 بروزرسانی: 30 مرداد 1401 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8812

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به شکایت فولاد در ماجرای سینا اسدبیگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به شکایت فولاد در ماجرای سینا اسدبیگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید