ویروس ترس خطرناک تر از ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ خرید، ترس و اضطراب ناشی از ویروس کرونا بسیار خطرناک تر از ابتلا بیماری کووید-19 است.

ویروس ترس خطرناک تر از ویروس کرونا

به گزارش، همزمان با گسترش سریع ویروس کرونا در ایتالیا و نگرانی و دغدغه های عمومی در این کشور، دولتمردان ایتالیایی مردم را در کنار رعایت دقیق بهداشت فردی و اجتماعی، به همدلی، همکاری و به ویژه دوری از ترس و اضطراب ترغیب می نمایند.

نخست وزیر و رئیس جمهور ایتالیا به فاصله 24 ساعت در پیغام های جداگانه تلویزیونی ضمن پافشاری بر همدلی مردم با یکدیگر و مسئولان کشور، ایتالیایی ها را به آرامش و دوری از وحشت و نگرانی بیش از حد ناشی از شیوع ویروس کرونا دعوت کردند.

جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا در پیغام تلویزیونی خود گفت: ما با چالش ناشی از شیوع ویروس کرونا روبرو هستیم. این چالشی است که رنگ سیاسی ندارد و باید تمامی آحاد ملت در کنار یکدیگر باشند تا بتوانیم بر این چالش با یاری یکدیگر پیروز شویم.

سرجو ماتارلا، رئیس جمهور ایتالیا نیز اظهار کرد: از همه دعوت می کنم که به توصیه های دولت علیه شیوع بیماری توجه نشان دهند. خطر ناشی از یک ویروس جدید که به تدریج در کشور های مختلف دنیا در حال پیشروی است، مایه نگرانی است و این نگرانی قابل درک است. از همه شما می خواهم که با حس مسئولیت عمل کنید و در عین حال ترس و نگرانی بیش از حد و بی دلیل را از خودتان دور کنید.

مقامات حوزه بهداشت ایتالیا بر این مسئله که رعایت بهداشت فردی و جمعی همراه با تقویت سیستم ایمنی بدن و غلبه بر هراس و اضطراب ناشی از ویروس کرونا راه چاره های مفید برای عبور از این اپیدمی است، پافشاری می نمایند.

روانپزشکان ایتالیایی ترس و استرس را یکی از عوامل تضعیف بدن و تشدیدنماینده خطر ابتلا به بیماری کووید-19 می دانند و بر این باورند که ویروس ترس می تواند از ویروس کرونا خطرناک تر باشد.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1136

به "ویروس ترس خطرناک تر از ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس ترس خطرناک تر از ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید