پروژه های کوچک مقیاس رضایتمندی را به در منازل شهروندان می برد

به گزارش وبلاگ خرید، مدیریت شهری اعتقاد دارد که با اجرای پروژه های کوچک مقیاس، می تواند رضایتمندی و مطلوبیت را از در منازل شهروندان آغاز کند.

پروژه های کوچک مقیاس رضایتمندی را به در منازل شهروندان می برد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در نشستی که با حضور سید عباس سجادی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه، محمدرضا اسکندری شهردار ناحیه 9 منطقه یک و شورایاران محله ازگل برگزار گردید با بیان خبر فوق گفت: از آنجایی که پروژه های شهرداری براساس خواست و نگاه مردم اجرا می گردد، لذا برای رسیدن به نظر مطلوب شهروندان و کوتاه کردن فاصله ها و همچنین سرعت بخشیدن به اقدامات، مراجعه به معتمدین محلات یکی از روش های موثر برای رسیدن به این مهم است.

او افزود: شورایاری ها، انجمن های محلی، شهرداران نواحی، شهردار منطقه و بیش از 1300 همکار در حوزه مدیریت شهری منطقه یک، صرفا به خاطر خدمات رسانی به شهروندان مشغول فعالیت هستند به همین دلیل اگر ماحصل همه این کوشش ها و اقدامات به مطلوبیت و رضایت شهروندان ختم نگردد، قطعا باید ایراد کار را در خودمان جستجو کنیم.

موسوی وظیفه شهرداری در مورد ارتباط با شهروندان را ایجاد همدلی و وفاق با شورایاران دانست و افزود: در محله ازگل با مشارکت بزرگان صاحب نام که از موقعیت های سیاسی و اجتماعی خوبی برخوردار هستند می توان، خیلی از امکانات را وارد محله کرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک نیز با اشاره به مسائل پیش آمده خاطر نشان کرد: این روزها درگیر شرایط سختی هستیم که با توجه به بیماری کرونا، پایین آمدن درآمدها و ... امیدواریم بتوانیم با همدلی و همفکری تک تک شورایاران و مدیریت شهری منطقه یک بتوانیم مسائل را برطرف کنیم.

در انتها این نشست، شورایاران محله ازگل از شهردار منطقه یک خواهان معین شدن شرایط شورایاری ها شدند و برگزاری این جلسات را گام مثبتی در مورد بهبود شرایط شورایاری ها دانستند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5163

به "پروژه های کوچک مقیاس رضایتمندی را به در منازل شهروندان می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های کوچک مقیاس رضایتمندی را به در منازل شهروندان می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید