کرملین: اتهام زنی های واشنگتن بی اساس و پوچ است

به گزارش وبلاگ خرید، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز پنجشنبه ادعای واشنگتن مبنی بر دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر سال 2020 در آمریکا را رد کرد.

کرملین: اتهام زنی های واشنگتن بی اساس و پوچ است

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص گفت: متاسفانه هر روز شاهد سیل دروغ پراکنی و طرح ادعاهای بی اساس مقامات آمریکایی هستیم. این اتهامات بی پایه و اساس هستند.

وی در این باره اضافه نمود: همه این اتهامات به طور مطلق، بی اساس و پوچ بوده و تنها هدف آن انحراف افکار داخلی از گرفتاری ها و مسائل درونی آمریکا است. این ادعاها به روندهای نادرست انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گره خورده و نباید آنها را جدی دانست.

لازم به ذکر است، جان راتکلیف مدیر اطلاعات ملی آمریکا دیروز چهارشنبه با تکرار بعضی مواضع بی اساس، بار دیگر ایران را به کوشش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده متهم کرد.

وی در ادامه ادعاهای خود اضافه نمود که ایران و روسیه بعضی اطلاعات رای دهندگان آمریکایی را در اختیار داشته و با ارسال ایمیل هایی به آنها سعی در ایجاد ناآرامی اجتماعی و ارعاب دارند.

مدیر اطلاعات ملی آمریکا پیش از این نیز با تکرار ادعاهایی مشابه در این باره، گفته بود: چین، روسیه، ایران و بازیگرانی دیگر، به دنبال دخالت یا تاثیرگذاری در انتخابات ما در راستای منافع خودشان هستند. بنابراین می خواهم تاکید کنم که این مسأله فقط به چین مربوط نیست.

لازم به ذکر است که مقامات آمریکایی طی ماه های اخیر بارها بدون ارائه هرگونه اسناد و مدارک، ایران، روسیه و چین را به انتخابات ریاست جمهوری این کشور که قرار است سوم نوامبر (13 آبان) برگزار گردد، متهم نموده اند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4672

به "کرملین: اتهام زنی های واشنگتن بی اساس و پوچ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرملین: اتهام زنی های واشنگتن بی اساس و پوچ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید