کل مازندران به عنوان منطقه آزاد مطرح می گردد

به گزارش مجله بای بلاگ، به گزارش خبرنگاران، ربیع فلاح جلودار بعد از ظهر سه شنبه در نشست هماهنگی سفر ریاست جمهوری گفت: استان مازندران از لحاظ ظرفیت ها و وسعت طول و عرض با استانهای دیگر متفاوت تر است و باید متفاوت دیده گردد.

کل مازندران به عنوان منطقه آزاد مطرح می گردد

استاندار مازندران توضیح داد: با همه دلخوریها، کمی و کاستی ها، استان مردم مازندران به خاطر داشتن خصلت مهمان دوستی از رئیس جمهور استقبال خوبی را خواهند داشت و نمی گدارند اختلافات دیده گردد.

فلاح جلودار تأکید کرد: باید از همه ظرفیت های استان برای استقبال رئیس جمهور، بیان خواسته های به حق و به جا استفاده و موضوع منطقه آزاد نیز باید برای تمام استان به صورت یکپارچه مطرح گردد.

وی با اشاره به محرومیت غرب استان اضافه کرد: غرب مازندران نسبت به مرکز از محرومیت بیشتری برخوردار است که باید در این سفر تمهیدات لازم برای رسیدگی و دیده شدن بیشتر انجام گیرد.

وی در ادامه با اشاره به این که مردم در خرداد 92 حماسه آفریدند گفت امیدواریم با استقبال پرشور خود از رئیس جمهور در 19 مهرماه حماسه ای دیگر در تاریخ مازندران ماندگار گردد تا خاطره حضور در مازندران برای رئیس جمهور ماندگار گردد.

فلاح میزان برخورداری اعتبارات مازندران را رضایت بخش برشمرد و گفت: باید کاستیها و نقاط قوت مازندران، ظرفیت ها و پتانسیل های استان در این سفر به درستی به رئیس جمهور انتقال داده تا تصمیمات درستی اتخاذ گردد.

وی با اشاره به ظرفیت های کشاورزی، گردشگری، صنایع و معادن استان تأکید کرد: اگر به تمام این ظرفیت ها به خوبی توجه گردد عقب ماندگی استان مرتفع و توسعه استان شتاب خواهد گرفت.

استاندار مازندران به جا باختن حجاج مازندران در فاجعه منا اشاره نمود و گفت: هرچند مردم استان داغدار حاجیان جان باخته هستند، اما باید سفر هیئت دولت را با شور و اشتیاق در اذهان ماندگار کنیم و 35 سال عقب ماندگی در این سفر جبران گردد.

در ادامه این جلسه لطف الله آجدانی مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران بابیان این که ستاد استقبال مردمی برای استفاده از همه ظرفیت های استان درزمینهٔ استقبال از رئیس جمهور تشکیل شد گفت: تمام هماهنگی ها برای افزایش ظرفیت حضورمردمی به کار گرفته شده است.

آجدانی بابیان این که ما نیازمند توسعه استان هستیم نه نقد کردن و ابراز دلخوری از مدیران اضافه کرد: سفر ریاست جمهوری نباید بهانه ای برای ایجاد دلخوری باشد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 864

به "کل مازندران به عنوان منطقه آزاد مطرح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کل مازندران به عنوان منطقه آزاد مطرح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید