گارمین، ساعتی که با نور خورشید شارژ می گردد

به گزارش مجله بای بلاگ، اما ساعت های جدید گامی به جلو است، چرا که گارمین امیدوار است بتواند با استفاده از نور خورشید دیگر هرگز یا به ندرت به شارژ با برق نیاز داشته باشد و در نتیجه بتواند فعالیت ورزشی مردم را برای همواره ردیابی کند.

گارمین، ساعتی که با نور خورشید شارژ می گردد

ساعت هایی فراوری شده با فن آوری جدید، نیازی به اتصال به پریز برق نخواهند داشت

موسسه گارمین ساعت های جدیدی به بازار عرضه نموده است که با نور خورشید شارژ می شوند. این شرکت معتقد است انرژی خورشیدی می تواند آینده فناوری فراوریات ورزشی باشد. در این راستا، نخستین فراوریات گارمین حفظ شارژ ساعت است که درنهایت به معنی این است که ساعت هایی فراوری شده با این فناوری، نیازی به اتصال به پریز برق نخواهند داشت.

نخستین نسل ساعت های هوشمند گارمین سال گذشته با ساعت های فنیکس به بازار آمد. اما این ساعت ها در میان أنواع عظیم تر ساعت های ساخت فنیکس بود و شارژ آن با نور خورشید، تنها به منظور اضافه کردن شارژ بود، نه شارژی که متضمن یک نیروی بی انتها باشد.

اما ساعت های جدید گامی به جلو است، چرا که گارمین امیدوار است بتواند با استفاده از نور خورشید دیگر هرگز یا به ندرت به شارژ با برق نیاز داشته باشد و در نتیجه بتواند فعالیت ورزشی مردم را برای همواره ردیابی کند.

ساعت های جدید شامل انواع کوچک تر فنیکس لاین آپ است که به این معنی که اکنون حتی کوچک ترین ساعت های فنیکس اس 6 هم دارای نرم افزار شارژ خورشیدی است. شرکت فنیکس میخواهد ساعت های تَسیت خود را هم به شارژ خورشیدی مجهز کند که برای ارتش و مصارفی درنظر گرفته شده که مستلزم ردیابی ایمن تر و بدنه ای مقاوم تر است.

اما برجسته ترین نوع در نسل جدید ساعت های گارمین اینستینکت است که ارزان تر و برای مصارف ورزشی متدوال تر طراحی شده است. اگر اینستینکت در حالت درست استفاده گردد، می تواند خود را برای همواره شارژ نگاه دارد.

ساعت های جدید با تکنولوژی به روز شده از جمله ردیابی موج سواری و کوه نوردی در فضای بسته مجهزند.

موسسه گارمین می گوید خصوصیت جدید را برای کاهش تضعیف باطری یا پیش گیری از کسالت مصرف کننده از اجبار به شارژ مدام باطری، به آن افزوده است. در عوض، شارژ خورشیدی که به معنای دریافت انرژی از محیط بازی است که مصرف کننده در آن است، نیروی باطری را حفظ می نماید.

برَد ترِنکِل، معاون شرکت گارمین در محصولات فضای باز می گوید این شرکت مدتهاست در صدد فراوری ساعت های قابل شارژ با انرژی خورشیدی است. اما مدت زمان حفظ این گونه شارژ و مقدار آن کافی نبوده است. علاوه بر این، به گفته آقای ترنکل، فناوری خورشیدی از نظر زیبایی به این ساعت ها لطمه می زده است.

به همین دلیل، گارمین صبر نموده بوده تا بتواند ساعت هایی فراوری کند که بدون افزایش بیش از حد ضخامت یا کاستی های دیگر، به گونه ای موثر از انرژی خورشیدی استفاده کند.

ترنکل، ساعت های خورشیدی و امکانات جدید در آن ها را برای حفظ پایدار شارژ، یک نفطه عطف توصیف کرد. این دومین فراوری گارمین از این نوع ساعت از سال گذشته تا به امروز است، اما به گفته ترنکل، گارمین سخت مایل است این فناوری را در ساعت های دیگری با امکانات بیشتر عرضه کند.

او به این که کدام نوع ساعت یا ردیاب گارمین به شارژ خورشیدی مجهز خواهد شد، اشاره ای نکرد، اما گفت: در آینده این فناوری در بسیاری از فراوریات شرکت تعبیه خواهد شد.

منبع: ایندیپندنت

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: فرادید
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3264

به "گارمین، ساعتی که با نور خورشید شارژ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گارمین، ساعتی که با نور خورشید شارژ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید