1,6 میلیون سرپرست خانوار دیگر، وام یک میلیونی می&zwnjگیرند

به گزارش وبلاگ خرید، با نهایی شدن فرآیند، تا 20 آذرماه 1399، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از 1,6 میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می گردد.

1,6 میلیون سرپرست خانوار دیگر، وام یک میلیونی می&zwnjگیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار مالی کرونا(کرونومی)، براساس گزارش احمد میدری معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای مالی کرونا، از ابتدای اجرای مصوبات جدید ستاد ملی کرونا در زمینه حمایت از خانوار، تا تاریخ 13 آذرماه، بیش از 4,5 میلیون نفر از سرپرستان خانوار که متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی مرحله دوم بوده اند، این وام را دریافت نموده اند که تا انتها هفته جاری نیز، 1.6 میلیون نفر دیگر از متقاضیان(سرپرستان خانوار) وام یک میلیونی را دریافت می کنند.

تمامی افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت نموده اند و درآمد ثابت ندارند، می توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند.

افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت های دولتی یا نهادها عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی شامل این طرح نمی شوند.

متقاضیان برای دریافت این وام، باید کد ملی خود را از تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره 6369 ارسال کنند.

به گزارش کرونومی سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای مالی کرونا امروز دوشنبه با حضور دکتر محمد نهاوندیان، معاون مالی رئیس جمهور و رئیس این کارگروه و وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی عضو کارگروه در ساختمان کوثر ریاست جمهوری تشکیل شد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5305

به "1,6 میلیون سرپرست خانوار دیگر، وام یک میلیونی می&zwnjگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1,6 میلیون سرپرست خانوار دیگر، وام یک میلیونی می&zwnjگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید