آزمایش سریع پادتن با دقت 99.8 درصد

به گزارش وبلاگ خرید، کوشنت، شرکتی که مقر اصلی آن در سوئیس است، گفت که دستگاهی برای غربالگری خون دارد که مورد تأیید قوانین اروپا است و می تواند روزی 36 هزار آزمایش انجام دهد.

آزمایش سریع پادتن با دقت 99.8 درصد

هر آزمایش 35 دقیقه زمان می برد

یک شرکت تخصصی آزمایش خون ادعا می نماید که پژوهشگران آن در ادین برو، به روشی سریع و دقیق در آزمایش پادتن دست یافته اند و از وزیران دولت های بریتانیا و اسکاتلند خواسته است که مذاکرات را برای بهره مندی سازمان خدمات بهداشت همگانی از این روش شروع نمایند.

کوشنت، شرکتی که مقر اصلی آن در سوئیس است، گفت که دستگاهی برای غربالگری خون دارد که مورد تأیید قوانین اروپا است و می تواند روزی 36 هزار آزمایش انجام دهد. این شرکت گفت که هر آزمایش 35 دقیقه زمان می برد و دقت آن 99.8 درصد است.

در این آزمایش، پژوهشگران در خون فرد به دنبال یافتن پادتنی هستند که بدن برای مقابله با کووید 19 فراوری نموده است، تا بتوانند بفهمند آیا ویروس وارد بدن شخص شده است، یا نه.

این شرکت گفت که 12 دستگاه برای این آزمایش در اختیار دارد و امیدوار است 20 دستگاه دیگر نیز تا سرانجام سال جاری به آن ها اضافه کند. مدیران این شرکت با شرکت های علاقه مند به همکاری در اروپا هم مذاکره نموده اند.

فرانس والت، مدیر عامل کوشنت و مدیر آزمایشگاهی است که در سال 2003 اولین بار روشی برای آزمایش سارس پیدا کرد. او گفت: کشف چنین روش سریع و دقیقی واقعاً مایه افتخار ما است.

او اضافه نمود: جای پای شرکت ما در بریتانیا محکم است و می خواهیم با وزیران این کشور مذاکره کنیم، بلکه بتوانیم با شرکت موزائیک قرارداد ببندیم و با کوششی ارزشمند در سطح ملی، کرونا را شکست دهیم و فعالیت های مالی را از سر بگیریم.

دولت بریتانیا گفته است که می تواند آزمایش ایمنی به ویروس کرونا را انجام دهد، اما فعلاً معلوم نیست ظرفیت موجود برای انجام این آزمایش چقدر است. دولت هم چنین در کوشش است تا کیت های آزمایش خانگی فراوری کند. اما شاید نشود به نتایج آزمایش با این کیت ها اطمینان کرد.

اد فارل، مدیر ارشد اجرایی دفتر شرکت کوشنت در ادین برو، گفت: فعالیت های شرکت ما، هم اینجا در اسکاتلند و هم در سوئیس بی نهایت باعث افتخار ما است.

تاریخچه کار ما در اینجا بسیار پربار است و امیدواریم در این دوران بحرانی بتوانیم مؤثر واقع شویم.

منبع: ایندیپندنت

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: فرادید
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2104

به "آزمایش سریع پادتن با دقت 99.8 درصد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایش سریع پادتن با دقت 99.8 درصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید