آقای زنگنه! کاش همان 7 سال قبل مجددا به وزارت برنمی گشتید

به گزارش وبلاگ خرید، آقای زنگنه به جای اینکه در ماه های پایانی وزارت بگوید دیگر وارد کار دولتی نمی شوم، کاش همان سال 92 به دولت برنمی گشت و فرصت های کار را هدر نمی داد.

آقای زنگنه! کاش همان 7 سال قبل مجددا به وزارت برنمی گشتید

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، رجانیوز نوشت: وزیر نفت اخیرا در پاسخ به پرسشی در خصوص احتمال نامزد شدنش برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، گفت: با خودم عهد نموده ام دیگر وارد کار دولتی نشوم.

بیژن زنگنه اضافه نمود: البته بازنشستگی برای سیاست مدار معنا ندارد، اما حضور من در این دوره دولت تمام گردد دیگر ان شاءالله هرگز وارد کار دولتی نمی شوم.

زنگنه در حالی پس از سی سال وزارت می گوید: دیگر وارد کار دولتی نمی شوم، که در طول هفت سال گذشته، در کسوت وزیر نفت دولت یازدهم و دوازدهم، خسارت های چندصد میلیارد دلاری را بر اقتصاد کشور وارد نموده است.

حذف از بازار نفت و گاز و محکومیت های اقتصادی ایران، معطل نگه داشتن توسعه میادین نفت و گاز به امید غربی ها، حذف سهمیه بندی بنزین و افزایش قاچاق، بی توجهی به ساخت پالایشگاه، بازگشت شبانه کارت سوخت برای مدیریت مصرف، بی اعتنایی به تنوع بخشی سبد سوخت و غفلت از گسترش CNG، حذف تدریجی ایران از بازار های نفت و گاز و بی اعتنایی به پیمانکاران داخلی تنها بخشی از کوتاهی ها و سوءمدیریت های ژنرال در هفت سال تکیه بر مسند وزارت نفت می باشد.

کاش زنگنه هفت سال پیش تصمیم می گرفت که دیگر وارد کار دولتی نگردد تا چنین خسارت های جبران ناپذیری بر پیکره نحیف اقتصاد کشور وارد نمی شد.

رجا نیوز خواهان مواخذه قضایی زنگنه به خاطر ترک فعل هایش در دوره وزارت شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4601

به "آقای زنگنه! کاش همان 7 سال قبل مجددا به وزارت برنمی گشتید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای زنگنه! کاش همان 7 سال قبل مجددا به وزارت برنمی گشتید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید