آمادگی برای لغو پروازهای نوروزی خبرنگاران

به گزارش وبلاگ خرید، رییس سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد: هر پروازی را مسئولان حوزه بهداشتی از ما بخواهند، کنسل می کنیم و پول بلیت های لغو شده به مردم باز می گردد اما اگر مسافری با تست کرونای مثبت پروازش لغو گردد، به او بهایی پرداخت نخواهد شد.

آمادگی برای لغو پروازهای نوروزی خبرنگاران

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، تورج دهقان زنگنه اظهار کرد: در حال حاضر تنها برای پروازهای خوزستان محدودیت هایی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است که شامل اجباری بودن ارائه نتیجه منفی تست PCR از سوی مسافران است و به دقت بر فرایند اجرای درست این پروتکل بهداشتی نظارت می کنیم.

وی اضافه کرد: تا به امروز هیچ دستور یا ابلاغیه ای از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای محدودیت یا ممنوعیت پروازهای مسافری نیامده است اما اگر در این زمینه مصوبه ای داشته باشیم و ابلاغ گردد، تابع دستورات هستیم و آن را به سرعت اجرایی خواهیم کرد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: تا به امروز و بر اساس پروتکل های ابلاغی تنها رعایت محدودیت پذیرش 60 درصدی مسافر در پروازهای داخلی و رعایت الزامات بهداشتی دیگر وظیفه شرکت های هواپیمایی است که در این راستا نیز نظارت های لازم صورت می گیرد.

زنگنه تاکید نمود: در این روزها و ایام نوروز به شدت نظارت ها و ارزیابی های خود را تشدید می کنیم و به هیچ شخص یا شرکتی اجازه تخطی از پروتکل های بهداشتی را نمی دهیم. اگر ایرلاینی هم مرتکب تخلف گردد مانند گذشته و به صورت جدی با او برخورد خواهیم کرد.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6479

به "آمادگی برای لغو پروازهای نوروزی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی برای لغو پروازهای نوروزی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید