ابتلای 12 بازرس صمت فارس به کرونا، نظارت کامل بر قیمت ها

به گزارش وبلاگ خرید، خبرنگاران/فارس رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ابتلای 12 نفر از بازرسان این سازمان حین بازرسی و نظارت بر سطح بازار خبر داد و گفت: برای جبران و تقویت نیرو در شرایط فعلی از 20 بازرس اتاق اصناف استان کمک گرفته ایم.

ابتلای 12 بازرس صمت فارس به کرونا، نظارت کامل بر قیمت ها

حمیدرضا ایزدی در گفت وگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه یکی از اولویت های اصلی سازمان صمت نظارت و بازرسی در سطح بازار است، گفت: با تشکیل تیم های مشترکی با بازرسان اتاق اصناف فارس و بازرسان افتخاری، نیروهایمان را تقویت کرده ایم و در حال نظارت در سطح بازار هستند.

او با بیان اینکه برای تمام تخلفاتی که انجام می شود، پرونده تشکیل و برای اعمال قانون آن را به تعزیرات ارسال می کنیم، افزود: برای تامین خودروهای بازرسی مورد نیاز در شرایط فعلی، فعالیت بخش های صنعت و معدن را در استان فارس محدود کرده ایم و در این راستا، اداره کل تعزیرات هم با ما همراهی دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس ادامه داد: در جلسه ای که اخیرا با حضور دادستان مرکز استان برگزار گشت، ایشان نیز اعلام کردند که در موضوع احتکار و قاچاق کالا به جد ورود کرده و با متخلفان برخورد جدی می کنند.

ایزدی همچنین با تاکید بر اینکه شایعات ایجاد شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت کالاها کذب است، گفت: تا به امروز هیچ موردی مبنی بر افزایش قیمت یک کالا در دستور کار نداریم. البته افزایش قیمت کالاهای گروه یک که کالاهای اساسی محسوب می شوند، از طریق ستاد تنظیم بازار کشور اعلام می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: شایعات ایجاد شده ناشی از نوسانات اقتصادی است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3125

به "ابتلای 12 بازرس صمت فارس به کرونا، نظارت کامل بر قیمت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 12 بازرس صمت فارس به کرونا، نظارت کامل بر قیمت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید